Architektura wnętrz tematem rozmów

 

Pracuję we Wrocławiu od niedawna. W dziale księgowości znajduje się bardzo miła koleżanka, która od dłuższego czasu mi się podoba. Próbuję z nią nawiązać coraz to lepszy kontakt, ponieważ chciałbym aby została moją dziewczyną. Nie wiem jednak, w jaki sposób mam do niej dotrzeć i zwrócić mam na siebie uwagę, jednak zmienia się to z czasem i to na moją korzyść! Dlaczego? A to dlatego, że nawiązałem z nią wspólny temat. Łączy nas architektura wnętrz.

Jak poderwać dziewczynę na architekturę?

architekci WrocławPewnego razu spotkałem się z nią w windzie i zaczęliśmy rozmawiać o tym jak ładnie nasz szef zaprojektował wnętrze naszego biura. Od słowa do słowa przeszliśmy na ty co mnie bardzo uratowało. Anka powiedziała, że architekci Wrocław wykonują wspaniałe projekty wnętrz. Zacząłem jej się wypytywać, czy architekci wnętrz projektowali jej mieszkanie. Powiedziała, że nie, ale planuje poszukać jakąś firmę, która zaaranżuje jej wnętrze. Chcąc jej się trochę przypodobać powiedziałem, że kiedyś bardzo interesowała mnie architektura wnętrz i urządzanie mieszkania. Oczywiście to nie prawda, jednak koleżanka podchwyciła temat. Wydawała się być przy tym bardzo zainteresowana. Cieszyłem się, że zwróciła na mnie uwagę tylko miałem nadzieję, że o więcej szczegółów mnie nie będzie pytać, ponieważ o architekturze wiem tyle, co o mieszkaniu na Antarktydzie. Nie wiem co miałbym jej odpowiedzieć, ale po tej rozmowie zainteresowałem się bardziej architekturą wnętrz, aby w przyszłości mieć z nią wspólny temat. Koleżanka jest w trakcie przeprowadzki do innego mieszkania. Kolega z działu powiedział, że mam jej zaproponować, abym za abym zaaranżował jej wnętrze mieszkania. Powiedziałam, że jest to absurdalne. Jednocześnie pomyślałem, iż jest to szansa aby się do niej zbliżyć. Stwierdziłem ,że nie mam więc nic do stracenia. W końcu architekci z Wrocławia jakoś sobie radzą. Ciekawe projekty powstają zwykle spontanicznie. Bez uprawnień jednak nie ma co się w to bawić. Owszem, można zacząć samemu rysować mieszkania albo na kartce albo w komputerze. Później tylko dobierać odpowiednie meble, elementy i dodatki. Jednak tu stoi pułapka, bo co jeśli dobierze się nieodpowiedni materiał budowlany?

Nie chciałem, żeby moja koleżanka była ze mnie niezadowolona i rozczarowana efektem mojej pracy. Zaproponowałem jej więc, że polecę jej bardzo dobrych architektów z Wrocławia, mimo tego, że sama pewnie wie lepiej kto jest najlepszy w tym zakresie. Byłaby wdzięczna za dobre rady. Mam nadzieję, że mimo tego iż jestem nieśmiały, to jednak zwrócił na mnie uwagę a architektura wnętrz może nas zbliżyć do siebie.