Bądź modna z białym zegarkiem

Wiele osób zastanawia się, czy białe zegarki z drewna są odpowiednie jako pamiątka pierwszej komunii dla dziewczynki. Ciężko udzielić jednoznaczną odpowiedź, gdyż zależy ona od wartości wyznawanych przez rodzinę obdarowanej i ich ekoświadomość. Nie bez znaczenia jest też gust dziewczynki i preferencje odnośnie ozdób. Sprawdź więc kiedy warto rozważyć zakup tego typu ozdoby, aby przypadła ona do gustu samej zainteresowanej oraz jej rodzicom.

Urok białego zegarka z drewna

biały zegarek z drewna damskiPierwszy argument jaki pojawia się przy pomyśle kupienia dziecku drewnianego zegarka to „jak to drewniany? Nie, to przecież nie pasuje…”. Zazwyczaj jednak jest tak, że to co odrzucone tylko ze względu na innowacyjność może być strzałem w dziesiątkę. Na pewno biały zegarek z drewna damski podarowany kilkulatce wzbudzi ogólną ciekawość zarówno wśród gości i znajomych dziewczynki. Nie jest to przecież jeszcze tak popularny gadżet jak miniaturowy czasomierz na skórzanym bądź plastikowym pasku, który można kupić w każdym sklepie. Jednak po pierwszym zaskoczeniu będzie on pamiątką jak każdy inny, popularny biały zegarek. Jednak największym wyzwaniem jest zakup takiego zegarka, który będzie podobał się dziesięciolatce – przecież jak wiadomo dzieci są najbardziej szczerymi krytykami niezależnie, czy otrzymają klasyczny zegarek, czy nowoczesny gadżet. Wybór subtelnego, minimalistycznego zegarka z kopertą w kolorze klonu oraz paskiem w kolorze rozbielonego różu, jasnej brzoskwinki lub klasycznej bieli na pewno wpasuje się zarówno w okazję, jak i tradycyjne postrzeganie prezentów komunijnych. Nowoczesność tego typu zegarków powinna także trafić w gust obdarowanej dziewczynki, która z radością będzie chwalić się koleżankom swoim nowym zegarkiem. Ponadto taki prezent może być zaczątkiem do wytłumaczenia dziecku jak ważne dla każdego człowieka powinno być dbanie o środowisko. Ponadto wysokiej jakości drewniane zegarki są produktem polskim. Jest to też kwestia, o której trzeba rozmawiać jeszcze z dziećmi, aby gdy dorosną zwracali uwagę na zakupowy patriotyzm.

Są też okazje na które biały zegarek drewniany można kupić bez zbędnych rozterek. Jedną z nich jest bierzmowanie. Jeśli będziesz świadkować nie chcesz iść w stronę sztampowych prezentów jak kolejny łańcuszek czy pierścionek z czystym sumieniem możesz zamówić nowoczesny zegarek w z pastelowym, jasnym paskiem, który pasuje do wielu stylizacji. Nie musisz się też wahać jeśli planujesz kupić drewniany zegarek jako prezent na osiemnaste urodziny. Każda wkraczająca w dorosłość nastolatka doceni taki prezent.