Bazy do lakierów hybrydowych firmy Semilac

Pomalowane paznokcie ma większość kobiet w naszym kraju. Jest to spowodowane tym, że coraz więcej kobiet dba o siebie, a przecież dłonie i paznokcie to atut każdej z nas- w każdej pracy pierwszą opcją, która świadczy o zadbanej kobiecie to stan jej dłoni i paznokci. Nie muszą być pomalowane wyróżniającym się kolorem, ale wystarczy kolor delikatny, naturalny i naprawdę będzie to wyglądało świetnie, ponieważ naturalność to pożądany efekt w kosmetologii.

Manicure z bazą do lakierów hybrydowych Semilac

firma semilac - baza do lakierów hybrydowych extend baseJeśli chcemy, aby nasz salon kosmetyczny utrzymał się na rynku i miał jak najwięcej klientek, ważne są kosmetyki, jakie używamy. Ważny jest też wybór odpowiedniej firmy kosmetycznej- firma semilac – baza do lakierów hybrydowych extend base tej firmy jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Od bazy zależy trwałość wykonanego zabiegu pomalowania paznokci lakierem hybrydowym. To baza pozwala nadać odpowiedni kształt paznokcia i pozwala na jego równomierne pokrycie lakierem hybrydowym. Wystarczy jedna warstwa bazy, aby lakier trzymał się bardzo długo. Jeśli nie chcemy pokrywać paznokci lakierem hybrydowym aby ich nie obciążać, wystarczy pokryć je samą bazą- Semilac oferuje nam również bazy, które nadają płytce paznokcia delikatny połysk lub kolor. Wtedy manicure trwa dosłownie chwilę a my bardzo długo cieszymy się zadbanymi paznokciami. Jeśli chcemy wykonać pełny manicure, wystarczy do bazy extend dodać lakier marki Semilac oraz top- wtedy mamy już zupełną satysfakcję i pewność, że nic nam nie odpadnie z paznokcia, nawet podczas wykonywania domowych obowiązków. Przecież właśnie o to chodzi- po to idziemy do profesjonalnego salonu kosmetycznego aby utrzymać swoje paznokcie w odpowiednim stanie przez bardzo długi czas- nawet pracując w domu i nie zakładając rękawiczek. Odpowiednio przygotowana płytka paznokcia do nałożenia lakieru hybrydowego jest jedyną przyczyną, która odpowiada za jego utrzymanie się. Ważne jest również odtłuszczenie płytki paznokcia, aby później lakier nie podszedł nam powietrzem, ponieważ doprowadzi to do jego szybkiego odpadnięcia a my stracimy wydane pieniądze i nie będziemy zadowoleni z usługi.

Wybierając kosmetyczkę, u której będziemy klientkami na manicure hybrydowy, kierujemy się przede wszystkim trwałością wykonanej usługi. Jeśli lakier utrzyma nam się dług na paznokciach na pewno wrócimy do danego salonu kosmetycznego ale jakość świadczonych usług zależy przede wszystkim od stosowanych kosmetyków. warto wydać na nie więcej pieniędzy i mieć satysfakcję z zadowolonych klientów oraz zachęcać do siebie kolejne klientki.