Ciekawe i wyjątkowe statuetki jubileuszowe na uroczystości

Jestem zdania, że ciekawa statuetka, którą otrzymujemy z okazji różnych uroczystości, jest równie cenna, co pieniądze. Być może nawet przestawia wyższą wartość, przynajmniej tą mentalną. Dla mnie na pewno jest formą szczególnej pamiątki, upominku i symbolem jakiegoś zdarzenia o wyjątkowym charakterze. Ostatnio, mój zakład pracy obchodził dwudziestą rocznicę powstania i zostałam zaproszona na imprezę. Otrzymam piękną pamiątkę, bo prawie wszyscy pracownicy zostali zaopatrzeni w wyjątkowe statuetki jubileuszowe, przedstawiające budynek naszej firmy. Statuetki były wykonane ze szkła i posiadały kolorowe, metalowe wstawki z domieszką złota. Naprawdę wyglądały cudownie. 

Moc wspomnień w wyjątkowych statuetkach jubileuszowych

wyjątkowe statuetki jubileuszowePostanowiłam, że sama będę obdarowywać bliskie mi osoby taką formą upominku, bo jest ona symboliczna i trwała. Wspaniale może prezentować się na meblach albo  winnym stosownym miejscu. Ostatnio przeglądałam oferty w internecie, wpisałam frazę: ,,wyjątkowe statuetki jubileuszowe na każdą kieszeń” i ku mojemu zaskoczeniu, wybór okazał się bardzo szeroki. Niedługo zamierzam organizować zawody jeździeckie, boj est to moją pasją i uznałam, że każdy zawodnik taką statuetkę otrzyma na pamiątkę. Myślę też o tym, żeby podarować stosowną statuetkę też osobie, która zwycięży w konkurencji ślubnej, organizowanej w czasie mojego zbliżającego się wesela. Wtedy na takiej statuetce zostanie wygrawerowany napis, mówiący o okolicznościach zdobycia jej. Sądzę, że będzie to bardzo miły upominek, ale jeszcze nie mam pomysłu, co do tego, z jakiego tworzywa statuetka zostanie wykonana. jak powszechnie wiadomo,ślub jest bardzo kosztowną imprezą, więc zamierzam trochę przyciąć koszty w przypadku takich drobiazgów, choć chciałabym, aby wszystko było na najwyższym poziomie. Nie stać mnie jednak na platynowe statuetki. Postaram się zatem, aby były pomysłowe i unikatowe, a do tego eleganckie. Oczywiście, najważniejsze jest to, aby moi goście, po prostu wyśmienicie się bawili.

Mój nieżyjący już dziadek miał wyjątkową statuetkę, która otrzymał z okazji jubileuszu koła łowieckiego, do którego przez wiele lat należał.Pamiętam, że statuetka byłą wykonana z brązu i przedstawiała pięknego jelenia. Dziadek zawsze trzymał ją w honorowym miejscu, lubił ja pokazywać. Często prezentacja tej pamiątki była dla niego przyczynkiem do rozpoczęcia opowieści o tradycjach łowiectwa. Tak sama było też w przypadku statuetki, którą otrzymał, kiedy odchodził na emeryturę. Te wyjątkowe statuetki jubileuszowe budziły w nim wspomnienia i rozgrzewały emocje.