Ciekawe suknie dla niewysokich pań

 

Nasz ślub jest z pewnością jednym z tych dni, które chcemy jak najdłużej zatrzymać w swojej pamięci. W związku z tym na pewno chcemy w nim wyglądać jak najpiękniej. Najważniejszym elementem stroju panny młodej jest oczywiście suknia ślubna, która powinna być jak najlepiej dobrana. Pamiętajmy o tym, że w tym ważnym dla nas dniu nic nie powinno nas zaskakiwać i wszystko powinno być tak, jak sobie wymarzyliśmy. To dlatego wybór sukni ślubnej nie może być przypadkowy.

Suknia ślubna i niski wzrost

suknie ślubne dla niskichModeli sukni ślubnych jest na tyle dużo, że stojąc przed wyborem jednej możemy czuć się nieco zagubione. Oczywiście wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony zarówno od budowy naszego ciała, jak i od naszego wzrostu. Wbrew pozorom suknie ślubne dla niskich mogą być równie piękne, co propozycje dla wysokich pań. Tak naprawdę wszystko jest kwestią gustu. Na niskiej pannie młodej dobrze będzie wyglądała większość propozycji, a więc jej wzrost nie powinien być problemem, tylko ułatwieniem. Niska pani może wybrać zarówno długie suknie, jak i te nieco krótsze. Wszystko zależy od tego, w którym modelu będzie czuła się najlepiej. Oczywiście dobrze będzie, jeśli na sukni znajdą się elementy, które optycznie wydłużą, jednak nie jest to konieczny element. Tak naprawdę większość z pań swoje suknie po prostu szyje, a więc osoba zajmująca się tym, z całą pewnością dobierze model odpowiedni dla nas. Niskie panie mogą w swoich sukniach ślubnych wyglądać niesamowicie uroczo i wcale nie będą w nich schowane. Wręcz przeciwnie – odpowiednia suknia może pannę młodą ciekawie wyeksponować, nawet jeśli jest ona niska. Poza tym pamiętajmy, że większość pań decyduje się w tym jednym z najważniejszych dni życia założyć buty na obcasie. Zadbajmy jednak o to, aby obcas nie był wysoki i aby w momencie zmiany obuwia sukienka miała odpowiednią długość. O to wszystko z pewnością zadba krawcowa, a więc warto już na starcie poruszyć z nią tę kwestię. Pamiętajmy również o tym, żeby od razu zabrać ze sobą ślubne buty, dzięki czemu będzie ona mogła od razu dopasować długość.

Niski wzrost panny młodej wcale nie musi sprawiać, że jej suknia ślubna będzie mniej atrakcyjna. Wręcz przeciwnie – ten fakt może dodać jej nieco uroku. Dlatego warto udać się do krawcowej, która wie, w jaki sposób sprawić, aby niski wzrost był atutem panny młodej. Dodatkowo warto wybrać osobę, która wie, w jaki sposób optycznie nieco wydłużyć sylwetkę. Suknia ślubna dla niskiej kobiety może być naprawdę niesamowicie ciekawa.