Czy warto wybrać się do bioenergoterapeuty?

Ze względu na trudność otrzymania na czas usługi medycznej w ramach narodowego funduszu, pacjenci coraz częściej poszukują alternatywy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o schorzenia, które wymagają uciążliwego leczenia lub są to choroby przewlekłe, na które obecnie medycyna nie zna leku, ludzie polecają sobie wzajemnie wizytę u bioenergoterapeuty. Często osoba ta zajmuje się również ziołolecznictwem i oprócz seansu, może zaordynować nam odpowiednią mieszankę ziół, przeznaczoną dla naszych potrzeb.

Bioenergoterapeuci przyjmują w Warszawie

bioenergoterapeuta w WarszawieW Warszawie bioenergoterapeuci przyjmują w tak zwanych gabinetach medycyny alternatywnej lub centrach terapii naturalnej. Wielu z nich jest również radiestetami, a więc potrafią posługiwać się różdżką lub wahadełkiem, na przykład po to, aby wyczuć miejsca w ciele, które wymagają leczenia. Terapeuci ci ukończyli wiele kursów bioenergoterapii oraz mogą się poszczycić wieloma zdanymi egzaminami i certyfikatami wydanymi chociażby przez ich cech mieszczący się również w Warszawie. Cech ten organizuje szkolenia, ale też wyjazdy integracyjne, gdzie bioenergoterapeuci mogą wymieniać się swoim doświadczeniem i wiedzą. Obecnie na rynku znajduje się wiele książek poświęconych uzdrawianiu energią, co pozwala na szybkie zgłębienie tematu chociaż w podstawowym stopniu osobie, która chciałaby skorzystać z tych usług, ale nie jest do końca do tego przekonana. Książki te można zamówić w księgarni internetowej lub zakupić w sklepie ezoterycznym. Na pewno bioenergoterapeuta w Warszawie nie musi narzekać na brak klientów. Jest to duże miasto, mimo wszystko konkurencja nie jest duża, a oprócz mieszkańców stolicy do Warszawy specjalnie przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Jeśli chodzi o ceny takich usług to profesjonalny bioenergoterapeuta zwykle nie wystawia rachunku. Każdy z klientów płaci za sesję tyle, ile uważa za stosowne. Jest oczywistym, że każdy organizm może inaczej zareagować na przesyłaną przez terapeutę dawkę energii. Niektórzy nie reagują na nią w ogóle.

Jak więc odpowiedzieć na tytułowe pytanie? Czy seans u bioenergoterapeuty może zaszkodzić? Wydaje się, że nie, ale możliwe, że na nas akurat nie zadziała. Jednak na pewno warto spróbować, a nawet po prostu spotkać się z bioenergoterapeutą i porozmawiać z nim. Są to w większości bardzo charyzmatyczne osoby, ludzie patrzący z innej perspektywy na świat, mogący zainspirować, czy zaciekawić tematyką uzdrawiania. Jeśli tylko nie trafimy na oszusta, takie spotkanie może okazać się interesujące.