Dayspa dla par w Krakowie

Dla młodych małżeństw i osób zakochanych nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólny relaks. jest on bardzo przydatny, jeśli chcemy utrzymać prawidłowe relacje. Może być on również odpowiednią formą terapii, która łączy ponownie pary. Dobrym pomysłem jest więc skorzystanie z dayspa. Wystarczy zaklepać sobie jeden dzień wolnego i razem z drugą połówką pojechać do Krakowa do salonu spa i wspólnie się zacząć relaksować. Kto powiedział w końcu, że spa jest tylko dla kobiet?

Jak wygląda dayspa dla zakochanych?

dayspa KrakówNa pewno dzień wspólnie spędzony w spa będzie dniem niezapomnianym, w którym będą płynąć korzyści zdrowotne, kosmetyczne oraz emocjonalne. Do spa należy wybrać się wczesnym rankiem. W pierwszej kolejności oferowana jest wspólna kąpiel przy użyciu doskonałych olejków. Przy zastosowaniu aromaterapii umysły pary się relaksują, a ciała odpoczywają. Całość zabiegu odbywa się bez udziału osób trzecich. Wraz z drugą połówką można wybrać się również do sauny. Tam ciało podlega ogrzaniu przy użyciu pary wodnej przy wysokiej temperaturze. Temperaturę ta można jednak regulować, ponieważ każdy posiada inną tolerancję ciepła. niewątpliwie jest to zabieg wspomagający krążenie. Po tym zabiegu warto udać się do restauracji na pyszny posiłek. Wspólny obiad będzie na pewno czymś wyjątkowym w takim miejscu. Warto również nawodnić organizmy. Dayspa Kraków oferuje też wspólny masaż. Para leży obok siebie, z kolei masaż wykonywany jest przez dwóch różnych masażystów. Taki wspólny odpoczynek jest czymś niesamowitym. Z reguły jest to masaż specjalistyczny. Polecany jest między innymi ten, który wykonuje się nagrzanymi kamieniami. Zakochani mogą ponadto wykonać sobie szereg zabiegów kosmetycznych w tym oczyszczający i złuszczający naskórek peeling. Warto ponadto skorzystać z szeregu kompleksów basenowych, które będą orzeźwieniem po saunie lub zabiegach. Istnieje dostęp do hydromasaży lub jacuzzi. Polecane jest także miejsce, gdzie można poćwiczyć. Jest to sala gimnastyczna z instruktorem fitness.

Cały dzień w takim miejscu zapewne przyniesie wiele korzyści dla obu stron. Zadowolenie będzie tak duże, że para będzie chciała jeszcze raz tam wspólnie wrócić. Jak już wspomniano na początku wspólna regeneracja jest dobrym sposobem na integrację. Kąpiel, masaże lub sauna wpływają doskonale na zdrowie, na wygląd oraz na stan ducha takiej pary. Człowiek, który doznał takiego wypoczynku jest szczęśliwszy. Relacje się poprawiają, a zakochani jeszcze lepiej się ze sobą dogadują. To wspaniała forma uczczenia rocznicy ślubu!