Dekoracyjne cegły na ścianie wnętrza

Uwielbiam eleganckie wnętrza, które mają w sobie coś ciekawego. Jakiś czas temu postanowiłem odmienić swoje mieszkanie, ponieważ dotychczasowy wystrój wydał mi się nudny. Miałem nadzieję, że uda mi się sprawić, by moje lokum stało się oryginalne. Lubię przebywać w stylowym otoczeniu, którego elementy przykuwają wzrok oraz robią wrażenie. Zacząłem więc szukać inspiracji do zmiany aranżacji niektórych pomieszczeń w moim mieszkaniu.

Pokrycie ściany ozdobnymi cegłami

ozdobne stare cegły na ścianęZdecydowałem się na największe zmiany w swoim salonie. Jest to pomieszczenie, które należy do bardziej reprezentacyjnej części mieszkania, ponieważ przyjmuję w nim gości. Chciałem zaskoczyć swoich znajomych czy członków rodziny, którzy mnie odwiedzą. Postanowiłem całkowicie zmienić to wnętrze. Do tej pory było dosyć proste i klasyczne. Jakiś czas temu miałem okazję przebywać w industrialnych pomieszczeniach i bardzo mi się podobały. Zdecydowałem się więc na taką estetykę. Wybrałem ozdobne stare cegły na ścianę. Chciałem, żeby to pomieszczenie od razu przywodziło na myśl wnętrze fabryki. Takie cegły wyglądają naprawdę świetnie oraz całkowicie odmieniają charakter pomieszczenia. Pokryłem nimi dwie ściany pokoju, a pozostałe pomalowałem na dosyć ciemny kolor, który doskonale współgra z barwą cegieł. Do tego wybrałem nowe meble, które są nowoczesne, a ich oryginalne formy świetnie pasują do nowej estetyki. Zdecydowałem się na pokrycie ścian cegłami, ponieważ mają one kilka zalet. Największą jest to, że świetnie wyglądają. Dzięki nim moje mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Kolejnym atutem jest trwałość takiego rozwiązania. Cegły są solidnym materiałem, który łatwo się czyści – wystarczy je od czasu do czasu przetrzeć wilgotną szmatką. Poza tym odnoszę wrażenie, że po zmianie wystroju mój salon wydaje się być nieco większy. Wydaje mi się, że to przez to, że dwie ściany pokryłem jaśniejszymi cegłami, a dwie pozostałe pomalowałem ciemną farbą. Dzięki temu całość wygląda naprawdę świetnie.

Cegły świetnie nadają się na pokrycie ściany w eleganckim wnętrzu. Estetycznie wyglądają i sprawiają, że pomieszczenie staje się naprawdę oryginalne. W ten sposób udało mi się całkowicie zmienić estetykę swojego salonu. Nie mogłem się doczekać, aż moi znajomi zobaczą nowy wygląd mojego mieszkania. Kiedy tylko weszli do salonu, rozglądali się z zachwytem. Nie spodziewali się, że zdecyduję się na aż tak radykalne zmiany. Jestem bardzo zadowolony z nowego wyglądu mojego mieszkania, szczególnie salonu. Pomieszczenie to stało się bardziej stylowe i ciekawe.