Dom marzeń z udziałem dekoratora

Nie każdy posiada zmysł dekoratorski. Ja przykładowo go nie mam. Kupiłam swoje niewielkie, wymarzone mieszkanie. Rozejrzałam się po pokojach i nie miałam kompletnie żadnego pomysłu na udekorowanie mojej trzypokojowej oazy. Zaczęłam wyszukiwać informacje w Internecie na temat dekoratorów wnętrz. Postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnej firmy dekoratorskiej we Wrocławiu, ponieważ polecili mi ją znajomi. Do dnia dzisiejszego jestem im wdzięczna, ponieważ dekoratorzy z tego miasta to prawdziwi profesjonaliści. Nie wiedziałam, że mogę spodziewać się, aż tylu świetnych rozwiązań. Co było w ofercie? Już wyjaśniam.

Oryginalne rozwiązania dekoratorskie

dekorator wnętrz cena za m2 wrocławWyszukując informacji odnośnie usług dekoratorskich we Wrocławiu tak naprawdę nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednym z ważniejszych czynników dla mnie była oczywiście cena za m2. Otóż, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ okazało się, że jeżeli chodzi o dekorator wnętrz cena za m2 wrocław to miasto, które ma nam do zaoferowania naprawdę niskie ceny. We Wrocławiu ceny zależą oczywiście od wielkości mieszkań, czy domów. Oscylują miedzy 130 zł za m2, dochodzą do 250 zł za m2, mając na myśli bardziej kompleksowe usługi. Zastanawiałam się również, jak wygląda praca dekoratora od podszewki. Dekorator wnętrz jest osoba, którą wyróżnia zmysł estetyczny, wyobraźnia i wyczucie pasujących do siebie kolorów, faktur, materiałów, dlatego się na niego zdecydowała. Osoby te posiadają wiedzę i doświadczenie, które sprawiają, że  koncepcje i pomysły można wcielić w życie, nawet jeśli mieszkanie ma wady. Praca dekoratora wnętrz jest rozłożona na wiele etapów. Najpierw dekorator zapoznał się z wnętrzem mojego mieszkania oraz poznał moje oczekiwania, a następnie opracował własny projekt, biorąc pod uwagę moje potrzeby. Następnie nadeszła realizacja projektu. Co ważne, dekorator wnętrz współpracuje z wieloma fachowcami, dlatego mamy pewność, że nasze mieszkanie bądź dom będą wykończone pięknie i z największą precyzją.

Dekoratorzy wnętrz zdejmują nam z barków trudne zadanie zaaranżowania naszego domu w taki sposób, aby każdy odwiedzający nas gość był pełen podziwu dla naszego oryginalnie wykończonego wnętrza. Trzeba pamiętać, że są to osoby z doświadczeniem, które potrafią dobrać wszystkie elementy tak, aby do siebie pasowały i są w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat naszego domu, dzięki, któremu nabierze on zachwycającej aury. Sami często nie wiemy jak dobrać dodatki, aby powstał nasz wymarzony kąt, dlatego warto zatrudnić dekoratora.