Drink bar na Twoim weselu

 

W dzisiejszych czasach, przed parami młodymi, stoi nie lada wyzwanie jakim jest organizacja wesela. Każdy chce mieć najpiękniejszą salę, najlepszą muzykę i najpyszniejsze jedzenie. W gąszczu szaleństwa, jakim są same przygotowania, padł pomysł zorganizowania jakiejś rozrywki dla gości, bo trzeba się pokazać, nie? Żeby urozmaicić imprezę zatrudniają artystów, jednak w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się drink bary oferujące różnorodne koktajle. Doświadczeni barmani dostarczą niezapomnianego widowiska, które samo w sobie dodaje prestiżu. 

Margarita czy martini? – drink bar na weselu

drink bar na weseleW Polsce drink bar na wesele to wciąż nowy typ atrakcji, lecz w ciągu ostatnich lat zdobywający na popularności. Dzięki temu możemy zaskoczyć gości oryginalną rozrywką i niezapomnianymi przeżyciami. Wujek na pewno nie odmówi czystej, ale ciotka wolałaby coś kolorowego i słodkiego. Drink bary oferują obsługę profesjonalnego barmana. Sale nie zawsze posiadają taką usługę, a nawet jeśli, to w większości przypadków jest to początkujący barman lub kelner mieszający wódkę z colą. Profesjonalista przygotuje nam drink wybrany z karty lub coś nowego, opartego na sugestii gościa. W menu znajdują się wersje bezalkoholowe dobrze nam znanych drinków, na przykład Tequila Sunrise, Sex on the Beach czy Margarita. Jest to idealna alternatywa dla kierowców, pań w ciąży lub osób, które nie gustują w alkoholu. Suchy lód wrzucony do szklanki daje efekt ,,gotowania się” koktajlu. Barmani prowadzą pokazy flair, gdzie gości zachwyci połączenie sprawnego podrzucania butelek i ognia. Czasami stają się wodzirejami na weselu i zachęcają gości do wspólnej zabawy. Nawet jeśli sala nie oferuje pełnego wyposażenia barowego, to możemy wynająć przenośny bar, który przyjedzie na miejsce razem z barmanem. Przeważnie są obite skórą i podświetlane, co dodaje i stylu. W wielu ofertach znajdują się tak zwane welcome drinki – drinki powitalne. Goście dostają je po pojawieniu się na sali, można je tworzyć wedle preferencji. Czyż kolorowy koktajl nie jest lepszy od taniego musującego wina?

W mocne alkohole para młoda musi zaopatrzyć się sama, lecz często barmani pomagają z wyborem. Ponadto koszty poniesione na zakup alkoholu będzie niższy. Do drinka zużywa się go mniej, miesza  z kolorowymi sokami. W połączeniu z fantazyjnymi dekoracjami zachwycają gości swoim wyglądem i smakiem. Dla jednych to może być zbędny wydatek, a dla drugich spełnienie marzeń o idealnym weselu. Z kolei dla gości to niezapomniane przeżycie i świetna zabawa, która liczy się podczas tego jedynego w swoim rodzaju wieczora.