Eleganckie płytki do łazienki

Kupiliśmy niedawno nowe mieszkanie. W końcu nam się to udało i bardzo się z tego cieszymy, ponieważ było to nasze marzenie, aby wymienić mieszkanie na większe. Przez wystarczająco długi czas gnieździliśmy się na małym metrażu z dwojgiem dzieci i psem. Na tyle długo, że zaczęło to być dla nas już bardzo uciążliwe. Kupiliśmy mieszkanie w stanie surowym, więc z remontem było sporo pracy. Na szczęście znaleźliśmy świetną ekipę, która jest bardzo solidna i wykonała już dużą część remontu. remont posuwa się w bardzo szybkim tempie i już zaraz ekipa zabierze się za łazienkę.

Wysokiej jakości glazura do łazienki

klasyczne płytki łazienkowe czarno białeDlatego jest już dla nas najwyższa pora, aby zabrać się za wybór płytek do łazienki. Jest tego taki duży wybór, że aż głowa boli. Bardzo ciężko się na coś zdecydować. Wanna, sedes i meble do łazienki mamy już wybrane, podobnie z bateriami, teraz pozostają tylko jeszcze płytki. Ze wszystkiego, co dotychczas oglądaliśmy najbardziej spodobały mi się klasyczne płytki łazienkowe czarno białe. Tyle jeśli chodzi o glazurę. Do tego na podłogę położylibyśmy duże białe płytki terakoty. Meble są w kolorze białym i myślę, że taka czarno-biała łazienka będzie prezentować się bardzo elegancko. Tym bardziej, że płytki, które widzieliśmy są płytkami bardzo wysokiej jakości, renomowanego producenta i w naprawdę bardzo konkurencyjnej cenie. Widzieliśmy je bowiem w outlecie, a w outletach są zazwyczaj niższe ceny. A ponieważ te płytki są końcówką kolekcji, ich cena jest naprawdę bardzo fajna. Mój mąż także skłania się ku tym płytkom, chcemy jednak jeszcze trochę się rozejrzeć, aby mieć pewność, że podjęliśmy dobrą decyzję. Mamy jeszcze w planach odwiedzenie kilku sklepów, jeśli nic ciekawego w nich nie znajdziemy, wrócimy do outletu po czarno-białą glazurę. Jednak im więcej o tym myślę, tym bardziej wyobrażam sobie naszą łazienkę w klasycznym czarno-białym kolorze. Miło będzie w takiej łazience relaksować się w ciepłej, aromatycznej kąpieli z książką w ręce i lampką wina w drugiej. Tak więc decyzja jest niemalże pewna.

Wybór glazury i terakoty to poważna decyzja. Zazwyczaj urządzamy łazienkę na dłuższy czas, dlatego dobrze jest wszystko sobie przemyśleć, zanim zdecydujemy się na zakup. Remont łazienki to dość kosztowna sprawa, podobnie jak zakup glazury i terakoty, dlatego warto jest kupić coś, co naprawdę nam się spodoba i przy tym będzie praktyczne. Dobrze jest, żeby na wybranych płytkach zabrudzenia były jak najmniej widoczne, tak, aby nie trzeba było ich codziennie szorować.