Fachowo poprawione zdjęcia z mojego ślubu

Witam, kilka dni temu odbył się jeden z najważniejszych dni w moim życiu, wyszłam za mąż. Czekałam na ten dzień całe życie i chciałam by wszystko było idealne. Wraz z moim mężem przygotowaliśmy wspaniałą ceremonie. Wzięliśmy ślub kościelny, na który przyszło wiele bliskich nam osób, następnie odbyło się wielkie wesele. Chciałam by ten dzień został w pamięci nas wszystkich na długie lata, więc wynajęłam fotografa by uwieczniał na zdjęciach wszystkie piękne chwile. Niestety fotograf okazał się być niekompetentny.

Zdjęcia, które zostały poprawione online

fachowa poprawa zdjęcia onlineGdy szukałam fotografa na mój ślub, dodałam ogłoszenia na wielu portalach społecznościowych. Jak się okazało zawód ten jest bardzo oblegany, dostałam mnóstwo ofert od wielu fotografów. Przy wyborze tego odpowiedniego, uwagę głównie zwracałam na podesłane portfolio, oraz na doświadczenie i kwalifikacje w tej kwestii. Widziałam wiele fotografii ślubnych, więc wiedziałam jak mniej więcej powinno to wyglądać. Wybrałam fotografa, którego zdjęcia nawet mi się spodobały a cena za usługę nie była wysoka. W dniu ślubu dostałam od niego telefon, że niestety przyjść nie może, w zamian za to wyśle swojego wspólnika również fotografa. Zgodziłam się gdyż nie miałam wyboru. Fotograf zastępca przyszedł punktualnie, miał wysokiej, jakości sprzęt i wydawał się być profesjonalny. Jednak, gdy już kilka dni po ślubie, dostałam zdjęcia okazały się one nie spełniać moich oczekiwań, były zamazane, ciemne, lub prześwietlone. Na szczęście na ratunek przyszła mi fachowa poprawa zdjęcia online. Zajmowała się tym osoba, która była wyszkolona w retuszu zdjęć. Napisałam, jakie zmian mają pojawić się na przesłanych przeze mnie zdjęciach i ustaliliśmy koszt tej usługi. Nie było drogo, kosztowało mnie to dużo mniej niż fotograf. Poprawione zdjęcia dostałam tydzień później, wyglądały zupełnie inaczej, teraz były o wiele lepsze. Na tyle ile się dało, fotografie zostały wyostrzone, rozjaśnione w niektórych miejscach i przyciemnione w innych. Kolorystyka również została nieco zmieniona, tak by wszystko wyglądało estetycznie.

Teraz mam już swoje piękne zdjęcia z ślubu, na razie tylko w wersji cyfrowej, lecz te wybrane planuję wywołać i wstawić w ramki. Fotograf, który miał robić zdjęcia na moim ślubie skontaktował się ze mną i bardzo przepraszał za swojego wspólnika, jednak ja nie byłam zła, dałam mu tylko radę by podszkolił trochę swojego kolegę, wtedy zdjęcia będą w porządku. Mój mąż również zauważył dużą różnicę po retuszu zdjęć, teraz wszyscy jesteśmy z nich zadowoleni.