Idealny look bez malowania

Makijaż jest nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji kobiety. Każda z nas najpierw pielęgnuje skórę, potem nakłada jakieś kremy, żeby skóra była promienna i delikatna. Następnie zaczyna się się malowanie, nakładanie fluidu, pudru, rozświetlacza, bronzera, cieni, pomadki i tuszu do rzęs. Czasami jest tego sporo, ale śmiało możemy sobie ułatwić codzienny rytuał. 

Jak uprościć makijaż do minimum? 

lekkie rzęsy objętościoweKażda z nas ma takie dni, kiedy wychodzi do pracy, że nie chce jej się mocno malować, albo nakładamy tylko fluid i do tego tusz do rzęs, ale to nie jest ten look, który chciałybyśmy uzyskać. Cóż, kobieta niema łatwo, bo nie dość, że trzeba się zawsze rano ogarnąć, umalować, włosy ułożyć, to jeszcze, zawsze pojawi się problem pt „nie mam się w co ubrać”. Zawsze można zamienić kilka codziennych elementów makijażu na coś stałego. Przykładowo brwi, zamiast codziennie je malować i się męczyć i stresować, że jedna wyjdzie grubsza druga cieńsza, warto pomyśleć, nad henną albo nad makijażem permanentnym. Henna jest zmywalna, po nałożeniu do 14 dni albo do miesiąca powinna się spokojnie zmyć. Zabieg możemy powtórzyć ponownie, jeżeli chcemy uzyskać ciemniejszy efekt. Całkiem ciekawą alternatywą może być również makijaż permanentny na brwi, tutaj warto jednak zwrócić uwagę na to,że makijaż permanentny nie zmywa się bardzo szybko, to kwestia kilku miesięcy, a w niektórych gabinetach nawet do dwóch lat. Jeżeli ktoś nie lubi mocno tuszować rzęs, aby uzyskać pożądany efekt, można sobie rzęsy doczepić u kosmetyczki albo zafundować sobie lekkie rzęsy objętościowe. Doczepiane rzęsy metoda 1:1 są przedłużane, nie każdemu taki look może pasować, ze względu chociażby na pracę, ale jeżeli chodzi o delikatniejszy efekt, to rzęsy objętościowe, dają efekt zagęszczenia, a co za tym idzie, nie musimy ich mocno malować, a oko wygląda genialnie, nawet po przebudzeniu. Makijaż permanentny na usta również powinien całkowicie rozwiązać sprawę, bo nie musimy co chwilę malować ust ulubioną pomadką, bo efekt będzie nam się utrzymywał przez cały  czas. 

Makijaż permanentny oraz objętościowe rzęsy, są naprawdę genialnym sposobem na oszczędność czasu zwłaszcza rano. Nie musimy się stresować i siedzieć godzinami w łazience. Wystarczy tylko nałożyć fluid albo krem nawilżający i wyglądamy pięknie. Zagęszczenie objętościowe rzęs będzie pasować niemalże każdej kobiecie, nawet tym o najbardziej surowym dress code, a efekt, genialny elegancki. W dodatku ceny przedłużania rzęs wahają się od 80 złotych do 120 złotych, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.