Iniekcje z wypełniacza Stylage

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne wśród kobiet i mężczyzn. Ogromny wpływ na to mają obowiązujące trendy mody i wymóg posiadania młodej i pięknej skóry. Dzięki medycynie estetycznej w bardzo szybki i łatwy sposób można zniwelować niedoskonałości skóry wywołane czynnikami środowiskowymi i mijającym czasem. Zabiegi nie są inwazyjne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, a efekty są podobne do tych, uzyskiwanych dzięki chirurgii plastycznej.

Innowacyjne wypełniacze z kwasem hialuronowym

wypełniacze stylage do iniekcjiNa rynku dostępnych jest wiele preparatów, które dozowane bezpośrednio w tkanki skóry usuwają zmarszczki i bruzdy oraz przywracają młody i zdrowy wygląd skórze. Ich głównym składnikiem najczęściej jest kwas hialuronowy, kolagen, aminokwasy i minerały oraz kompleksy witaminowe. Dzięki wypełniaczom likwidowane są drobne i głębsze zmarszczki wokół oczu, bruzdy, a także wykonywana jest wolumetria twarzy i powiększanie i modelowanie ust. Bardzo popularne są wypełniacze Stylage do iniekcji stosowane przy zabiegach usuwania drobnych i głębszych zmarszczek oraz wolumetrii twarzy. Stylage stosowany jest również do powiększania i modelowania ust. Głównym składnikiem preparatu jest usieciowany kwas hialuronowy. Preparat zaliczany jest do wyrobów medycznych i może być stosowany tylko i wyłącznie przez doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę medycyny estetycznej. Ma on formę żelu i często stosowany jest do wolumetrii twarzy i odtwarzania jej kształtu. Służy do korekcji głębokich zmarszczek wokół oczu, korekcji nosa i brody oraz poprawienia owalu twarzy. Używany jest również przy zabiegach odmładzania rąk. Poza kwasem hialuronowym w skład preparatu wchodzą także antyoksydanty oraz substancje znieczulające, czyli lidokaina. Preparaty dostępne są w ampułkostrzykawkach o pojemności 1 mililitra. Podobnie jak w przypadku innych wypełniaczy czas utrzymywania w organizmie uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań genetycznych i czasu biodegradacji preparatu.

Efekty utrzymują się najczęściej od 6 do 12 miesięcy i są widoczne zaraz po zabiegu. Iniekcje dają bardzo naturalny efekt i nie powodują powikłań. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki . Bezpośrednio po zabiegu należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV, zabrania się korzystania z sauny i basenu i nie należy rozmasowywać miejsc iniekcji. Ceny zabiegów uzależnione są od ilości podanego preparatu. W gabinetach kosmetycznych zabieg można wykonać po wcześniejszej konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem.