Jak mop potrafi zmienić podejście?

 

U nas w domu zawsze panował bardzo duży rygor, jeżeli mowa o sprzątaniu. Co najzabawniejsze odpowiada za to moja siostra, która, od kiedy zaczęła pracować w gastronomi, gdzie sprzątanie jest konieczne, zaczęła podchodzić do nas jak do swoich pracowników. Niestety jej rodzeństwo, w tym ja za sprzątaniem nie przepadamy. Moja siostra, aby zmotywować nas do tego, postanowiła zakupić najróżniejsze środki czyszczące, przedziwne urządzenia to ułatwiające, z myślą o tym, by przychodziło to nam łatwiej. Zakupiła też nowy mop.

Wpływ mopa york na nasze mieszkanie

mop york prestigePoczątkowo działanie naszej siostry bardzo nasz rozśmieszyło. W końcu to odrobinę dziwne, że próbuje zachęcić nas do mycia, za pomocą przeróżnych przedmiotów. Szczerze, mówiąc, momentami czułam się traktowana przez nią jak dziecko. Niestety, nie tak dawno temu, razem z bratem zaczęliśmy robić to, czego od nas wymagała. I prawdą jest, że posiadanie najróżniejszych środków, też w tym pomaga, bo przyjemnie jest ścierać kurze, preparatem do tego stworzonym i jeszcze do tego przy użyciu ściereczki o kształcie słonia. Od pewnego czasu w naszym mieszkaniu panuje zadziwiająca czystość. Najbardziej chyba rzucają się w oczy świecące podłogi, które umyte są przez nasz nowy nabytek. Nie jest tak, tylko dlatego, że przyjemnie się ściera podłogi nowiutkim mopem. No na pewno nie jest to jedyny powód. Chodzi po prostu o to, że posiadając nowy mop york prestige i widząc brudną podłogę, po prostu kusi, by szybko z niego skorzystać. Wiem, to może wydawać się zabawne, ale myślę, że każdy na moim miejscu by tak miał. Mogę śmiało stwierdzić, że plan mojej siostry się powiódł. Przy okazji wspomnę też o moich rodzicach, którzy nie mogą uwierzyć w nasze zachowanie. Początkowo, gdy wyjaśniłam im, co jest powodem naszego zachowania wybuchli śmiechem. Oczywiście pogratulowali mojej siostrze, że wpadła na tak sprytny pomysł, a moja mama była naprawdę zachwycona tym, że już nie musiała martwić się o nieposprzątane mieszkanie. Co zadziwiło mnie najbardziej to to, że moja mama początkowo śmiała się z tego, dlaczego zmieniliśmy nasze zachowanie, a po czasie sama zaczęła nam towarzyszyć w myciu podłóg i nie wydaje mi się, że wynikało to tylko z jej chęci.

Tak mniej więcej wygląda historia o tym, jak niektóre przedmioty potrafią zmienić podejście ludzi. Jeżeli chcecie może to być nauka, a może nawet lekka sugestia, że jeżeli zaliczacie się do grona osób, które za sprzątaniem nie przepadają, albo wasze rodzeństwo się do nich zalicza, to spróbujcie tego co zrobiła moja siostra. Zakupcie parę rzeczy i nie zapomnijcie o mopie, bo inaczej możecie nigdy nie zobaczyć tak świecących podłóg, jakie ja widzę na co dzień.