Jak profesjonalnie przedłuża się włosy?

Zawsze miałam bardzo krótkie włosy. Wiele osób odradzało mi ich zapuszczanie, ponieważ miałam z natury bardzo cienkie i rzadkie włosy. Nawet niektóre fryzjerki sugerowały, że w długich włosach będę wyglądała okropnie i zdecydowanie lepiej będzie jak zostanę przy krótszej fryzurze. W końcu jednak znalazłam fryzjerkę, która poleciła mi bardzo skuteczny zabieg. Zaproponowała mi ona profesjonalny przedłużenie włosów i zapewniła, że nie wpłynie ono niekorzystnie na stan mojej skóry głowy i włosów naturalnych.

Udało mi się profesjonalnie przedłużyć włosy

profesjonalne przedłużanie włosówNajpierw jednak zapytałam się jej, na czym polega profesjonalne przedłużanie włosów. Dowiedziałam się, że do tego zabiegu używa się naturalny włosów. W zależności od potrzeb i preferencji klienta można kupić włosy dziewicze, słowiańskie lub rosyjskie. Ona poleca dziewicze, ponieważ są to włosy, które przed ścięciem nigdy nie było podane żadnym inwazyjnym, chemicznym zabiegom fryzjerskim, są więc bardzo trwałe i wytrzymałe, a przy tym wyglądają jak naturalne, żywe włosy i w ogóle nie można ich odróżnić już po przedłużeniu. Takie włosy formuje się w niewielkie, delikatne pasemka, które następnie za pomocą zabiegu keratynowego wczepia się, pomiędzy włosy na głowie. Zabieg jest bardzo trwały, a jego efekt utrzymuje się na włosach nawet po kilku tygodniach od jego wykonania. Do wykonania tego zabiegu przekonała mnie również jego bardzo niska, przystępna cena. Moja fryzjerka wykonywała go bowiem w jednej z najlepszych cen na rynku usług fryzjerskich w naszym mieście. Byłam z niego bardzo zadowolona. Tym bardziej, że po zabiegu włosy nie wymagały żadnych dodatkowych pielęgnacji. Bez problemu można było je rozczesywać i formować w dowolne fryzury, zarówno dzienne jak i wieczorowe. Należało tylko pamiętać, żeby myć je specjalnym szamponem, a następnie nałożyć odżywkę, która miała za zadania nabłyszczać włosy i sprawić, żeby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Muszę przyznać, że ostateczny efekt wprost przeszedł moje oczekiwania.

Bardzo ważne było dla mnie to, że teraz mogłam cieszyć się gęstymi, długimi pasmami włosów. Dzięki odpowiedniemu doborowi koloru moja fryzura sprawiała efekt farbowania sombre, a włosy wyglądały, jakby były po prostu wycieniowane, a nie przedłużone. Korzystałam z tej metody jeszcze wielokrotnie ponieważ naprawdę dawała bardzo dobry efekt, była profesjonalna, a przede wszystkim tania i skuteczna. Dosłownie nikt nie zauważył, że przedłużyłam sobie włosy za pomocą gotowych pasm. Jestem bardzo zadowolona.