Jak rozwijałem firmę zajmującą się instalacjami elektrycznymi?

Łódzkie jest województwem mocno przemysłowym, dlatego też biorąc pod uwagę kwestie założenia własnej firmy zastanawiałem się nad tym, co mi się dokładnie będzie opłacać. Musiałem przede wszystkim zastanowić się, co potrafię, jakie mam wykształcenie, jakie mam możliwości finansowe. Trzeba było też przeanalizować wszelką konkurencją na rynku. Pomyślałem że ja, jako elektryk będę zakładał instalacje elektryczne.

Zainwestowałem w reklamę usług elektrycznych

Instalacje elektryczne w łódzkimWbrew pozorom w województwie łódzkim nie ma aż tak dużo firm związanych z tą działalnością, jednak jest ona zawsze i trzeba było ją przebić i bardzo dobrze wypromować moją nową firmę. Zdecydowałem, że na początek instalacje elektryczne w łódzkim będę reklamował w gazecie. Nie było aż tak bardzo dużo osób zainteresowanych, a więc musiałem przejść dalej. Postanowiłem, że w mieście porozwieszam banery z napisem instalacje elektryczne łódzkie. Zainwestowałem więc w tę formę reklamy sporą sumę pieniędzy i opłaciło się! Opłaciło się, bo już po nałożeniu reklamy na wielką platformę były to firmy, które zakładały hale magazynowe. Ja musiałam założyć w tych magazynach instalację elektryczną zgodną z procedurami. Do tej pory była to moja największa inwestycja, jaką miałem do tej pory. Zarobiłem dużo pieniędzy i postanowiłem iść za ciosem. Zainwestowałem dalej w reklamę i założyłem stronę internetową z moimi usługami, a są to między innymi projektowanie systemów informatycznych oraz instalacje elektryczne. Dzięki reklamie zainwestowanej przeze mnie, firma rozwijała się w bardzo szybkim tempie! Byłem zadowolony, a wręcz zaskoczony z wyników sprzedaży moich usług. Musiałem zatrudniać kolejne osoby. Instalacje elektryczne były wykonywane na masową skalę przez wykwalifikowany personel dzięki któremu podniosła się jakość moich usług, a jakoś moich usług równa się jakość zadowolenia klienta, dzięki temu poszczególni klienci polecali mnie swoim znajomym bądź innym firmom. I dzięki temu uzyskałem bardzo dobre opinie i sławę.

Teraz, jako na jeden z najlepszych przedsiębiorców mogę pochwalić się dwoma zakładami, a także sklepem w centrum Łodzi w którym sprzedawana jest instalacja elektryczna oraz inne urządzenie przeznaczone dla elektryków. Jak widać, przykład mojej firmy jest przykładem tego, że dobra reklama czyni cuda. To właśnie ona jest motorem napędowym handlu i usług. Bez tego nie rozwinąłbym tego wszystkiego. Ale też tego nie byłoby bez mojego zaangażowania i doświadczenia. Ważne było również dobre podejścia do każdego klienta.