Jak zorganizować kawalerski?

Mój znajomy brał ślub. Pomijam już kwestię, czy mi się to podobało czy nie, ale na pewno teraz trzeba będzie mu zorganizować jakiś wieczór kawalerski. Bardzo zdziwił całą naszą paczkę znajomych tę decyzją, tym bardziej, że ślub miał odbyć się za kilka miesięcy, więc jest to idealny czas na to, aby zaplanować wieczór kawalerski. Ale jak do tego tematu podejść? To było pytanie, które spędzało mi sen z powiek przez ostatnie parę dni.

Organizacja wieczoru kawalerskiego

wieczór kawalerski w KrakowieKażdy kawaler powinien się wyszaleć. Jeśli mogę coś powiedzieć, to faktycznie znajomy nie był specjalnie typem imprezowicza, więc tym bardziej zorganizowanie czegoś co będzie mu się bardzo podobało nie jest takie łatwe. A przecież chodzi o to, aby to on się najlepiej z nas wszystkich bawił. Zaraz skrzyknąłem całą naszą ekipę i powiedziałem, że jest taka sytuacja, że trzeba będzie zorganizować wieczór kawalerski w Krakowie. Jeśli tak to ma wyglądać, to na pewno każdy zrzuci się po kilkadziesiąt złotych i już będziemy mieli całkiem ciekawy budżet na organizację. Zamierzaliśmy wieczór kawalerski spędzić w samym centrum miasta, więc na pewno trochę nas to będzie kosztowało. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że możliwości jest od groma i jeszcze trochę więcej. Organizując wieczór kawalerski w Krakowie na pewno trzeba zdać sobie sprawę z tego, że tego wieczoru się nie zapomina. A raczej można zapomnieć, ale to już jest kwestia, o której nie każdy musi wiedzieć. Tak czy inaczej wiedziałem, że ja jako osoba odpowiedzialna za dobrą zabawę będę musiał porozmawiać z jakimiś specjalistami – najlepiej organizatorami takich imprez, aby ci podpowiedzieli mi jak się najlepiej zabawić w ten dzień. Jeśli tak ma wyglądać wieczór kawalerski mojego znajomego, jak sobie to wszystko już zaplanowałem to na pewno chcę coś takiego mieć na swoim wieczorze, który może niedługo nadejdzie. Serio – pomyślałem o wszystkim. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że zająłem się od a do z wszystkimi kwestiami, więc na pewno każdy z nas będzie zadowolony.

Znajomy jak usłyszał mój pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie powiedział, że jest szalony i w sumie o taki efekt właśnie mi chodziło. Zawsze powinno się korzystać z życia, a tym bardziej podczas wieczoru kawalerskiego, gdzie tak naprawdę jest to jeden ostatni wieczór w takim gronie. Tak naprawdę trudno określić, ile nas finalnie wieczór wyniósł, ale bawiłem się świetnie, podobnie jak praktycznie każdy, kto na nim był. Ze swojej strony staram się oczywiście nie mówić o tym głośno nikomu więcej.