Kierowca szkolny wypożycza auto dostawcze

Zostało mi niewiele lat do emerytury, ale jakoś udźwignę trud związany z moją pracą. Już od wielu lat jestem kierowcą w szkole średniej. Mimo, że na stanowisku kierowcy gównie siedzi się za kierownicą, to jednak czasami zdarzają się sytuacje, które sprawiają że jestem nerwowy i zdemotywowany. W naszej szkole jest jeden samochód dostawczy, który oczywiście ja prowadzę. Niestety często to auto ulegało wszelkim awariom.

Warto czasami zamówić dostawczaka z wypożyczalni

wypożyczalnia dostawczych krakówDyrektor w momencie awarii auta był bardzo sfrustrowany i powiedział, że mam uważać jak jeżdżę! Niestety na nic zdały się moje argumenty mówiące o tym, że to auto ma już sporo lat. Pewnego razu nie mogłem ruszyć po zakupy. A było bardzo pilnie potrzeba kupić warzywa i owoce na promocję szkoły. Trzeba było coś szybko wymyślić. Nasz kierownik gospodarczy był moim bezpośrednim przełożonym i powiedział, że porozmawia z dyrektorem i zaproponuje mu, abyśmy skorzystali z usługi wypożyczalnia dostawczych Kraków. Przydałoby się chociaż na ten jeden dzień, żeby wszystko było gotowe na czas. Nie można było dopuścić do tego, żeby jedzenie nie zostało dostarczone do szkoły. Na szczęście dyrektor wysłuchał opinii kierownika gospodarczego i zgodził się na to, abyśmy zadzwonili do wypożyczalni aut dostawczych. Zaraz po telefonie oczekiwaliśmy na samochód. W błyskawicznym tempie przyjechali! Widać było, że zależy im na kliencie. W momencie kiedy przyjechali, od razu ruszyłem autem dostawczym do hurtowni. osobiście muszę przyznać, że auto dostawcze z wypożyczalni było w bardzo dobrym stanie technicznym. W dodatku jeździło mi się nim rewelacyjnie. Gdyby nie to, że w naszej szkole jest stary samochód to chyba praca sprawiałaby mi więcej przyjemności. Jeździłoby sie takim o wiele lepiej. Nawet przeszło mi przez myśl, czy nie lepiej zmienić pracę i zostać kierowcą w wypożyczalni aut dostawczych. Teraz to już jednak nie będę kombinował na stare lata. Jak już wszystko mieliśmy załatwione, musiałem oddać auto dostawcze z powrotem do wypożyczalni. Zwróciłem je w należytym stanie, zapłaciłem gotówką za usługę i podziękowałem.

Nasz dyrektor zawsze będzie kręcił nosem, jeżeli chodzi o wydawanie pieniędzy. Historia ta przyczyniła się do tego, że zapamiętałem nazwy firmy która wypożycza samochody dostawcze. Czasami korzystam z ich usług. Było tak na przykład podczas przeprowadzki mojej córki. Zaproponowałem aby skorzystała z wypożyczalni samochodów dostawczych. Jak chciałem, tak zrobiła i była przy tym bardzo zadowolona. Są więc plusy i minusy każdej sytuacji.