Kto w Rzeszowie zajmuje się czyszczeniem dywanów?

Zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Na co dzień jestem bardzo zabieganą osobą i całymi dniami pracuję, dlatego nie mam czasu na sprzątanie i zajmowanie się mieszkaniem. Przed świętami miałam trochę wolnego, dlatego postanowiłam zrobić gruntowne porządki. Zauważyłam, że szczególnie dywany w pokojach są bardzo brudne. Porządki zaczęłam więc od nich. Niestety, szybko się zorientowałam, że samodzielnie sobie z tym nie poradzę. Dywany były zbyt brudne, a ja nie miałam odpowiednich środków do ich czyszczenia.

Zamówiłam usługę w firmie czyszczącej dywany

czyszczenie dywanów rzeszówCałe szczęście szybko poradziłam sobie z tym problemem. Dowiedziałam się od mojej znajomej, że istnieją specjalne firmy, które oferują czyszczenie dywanów Rzeszów to duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam kilka takich firm. Jedna z nich miała bardzo dobrą ofertę, z którą zapoznałam się na ich stronie internetowej. Przeczytałam, że oferują oni profesjonalne czyszczenie dywanów oraz wykładzin dywanowych, przeprowadzane wysoko jakościowym sprzętem oraz ekologicznymi i bezpiecznymi dla dzieci i zwierząt domowych środkami czystości. W dodatku cena ich usług była bardzo przystępna. Siedziba ich firmy znajdowała się w samym centrum Rzeszowa, jednak oferowali oni również dojazd do klienta i czyszczenie dywanów na miejscu. Zdecydowałam się na skorzystanie z tej usługi, ponieważ nie miałam własnego środka transportu, który pomieściłby wszystkie dywany, które chciałam uprać. Od razu zadzwoniłam na podany numer telefonu i zarezerwowałam odpowiedni termin. Okazało się, że mimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mają oni bardzo szybkie terminy i mogą wyczyścić moje dywany już następnego dnia. Wybrałam dogodną dla siebie godzinę i nie pozostało mi nic innego, jak tylko czekać. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Firma okazała się bardzo profesjonalna i solidna. Zjawili się u mnie w mieszkaniu o umówionej godzinie i od razu zabrali się do pracy. Szybko i sprawnie wyczyścili dywany.

Najpierw czyścili je na sucho. Odkurzyli oraz wytrzepali. Następnie zabrali się do prania na mokro. Na końcu wysuszyli je, tak aby nie musiały schnąć samoistnie, ponieważ byłoby to długotrwałe i uciążliwe. Dzięki takiej profesjonalnej usłudze, od razu mogłam zobaczyć efekt ich czyszczenia. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Dywany odzyskały dawny koloryt i były idealnie czyste. Materiał stał się miękki i przyjemny w dotyku. Teraz mogłam chodzić po dywanach nawet bosą stopą. Cieszę się, że znalazłam tak profesjonalną firmę.