Kupno praktycznej klatki dla psa na zamówienie

Jakiś czas temu adoptowaliśmy z mężem psa. Był on kochanym i rozczulającym pieskiem, ale miał jedną wadę. Kiedy do domu przychodził ktoś obcy, zawsze bardzo na niego skakał, a ponieważ był to pies dosyć dużej rasy budziło to w gościach popłoch. Ponieważ prowadzimy rodzinną firmę, dosyć często przychodzili do nas klienci albo kontrahenci. Zamykanie psa w innym pokoju na ten czas nie było możliwe, ponieważ mieszkaliśmy w kawalerce. Doszliśmy do wniosku, że jedynym rozwiązaniem będzie kupno odpowiedniej dla niego klatki.

Zdecydowaliśmy się zamówić klatkę dla naszego psa

praktyczne klatki na zamówienieZależało mi na tym, aby klatka była stosunkowo duża i miała dużą powierzchnię. Obawiałam się, że w mniejszej klatce psu mogłoby być niewygodnie. Chciałam tego uniknąć, dlatego dosyć długo chodziliśmy po różnych sklepach zoologicznych w poszukiwania odpowiedniego produktu. Ponieważ nie mogliśmy znaleźć nic konkretnego, mąż w końcu zdecydował że najlepiej będzie zamówić klatkę na wymiar. Znalazł kogoś kto się tym zajmował i pojechał złożyć zamówienie. Dowiedziałam się od męża, że ten stolarz już od wielu lat wykonuje praktyczne klatki na zamówienie i ma na swoim koncie wielu zadowolonych klientów. Poza tym oferuje on swoje produkty w naprawdę niskich, przystępnych cenach, dlatego z pewnością będę zadowolona z zakupionej klatki. Już kilka dni później mogłam się przekonać, że faktycznie tak było. Bardzo podobało mi się precyzyjne wykonanie klatki dla naszego pieska. Była ona wykonana z solidnego, nierdzewnego tworzywa. Jej dużą zaletą było to, że pies nie mógł się wspiąć po szczebelkach klatki i ją przewrócić. Dzięki temu mogliśmy zamykać w niej naszego psa nawet wtedy, kiedy oboje wychodziliśmy i mieliśmy pewność, że pies nie zrobi sobie krzywdy. Klatkę mogliśmy wystawiać również do ogrodu przed domem, ponieważ miała zadaszenie, które chroniło psa przed deszczem czy innymi opadami atmosferycznymi. Miała ona wystarczającą powierzchnię na której pies mógł się wyciągnąć zarówno wtedy kiedy leżał, jak i wtedy kiedy stał.

Najważniejsze było dla mnie jednak to, że nasz piesek od razu się zaadaptował w tej klatce. Wchodził tam z wielką ochotą nawet wtedy, kiedy nie musiał ponieważ miał tam swoje legowisko i zabawki. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni, że taką solidną i praktyczną klatkę udało nam się kupić w tak dobrej cenie. Tym bardziej, że była ona o wiele solidniejsza i praktyczniejsza od tych które na co dzień można znaleźć w sklepach. Korzystamy z tej klatki już od kilku miesięcy i jeszcze nic się w niej nie popsuło.