Ładny oraz praktyczny brelok reklamowy

 

Niedawno odbył się pierwszy branżowy event, na który wybrałem się jako właściciel firmy. Zależało mi więc na tym, by jak najlepiej wypaść i przyciągnąć sporo nowych klientów. Chciałem więc jakoś zainteresować potencjalnych odbiorców. Pierwszą rzeczą, jaka mi przyszła do głowy były najróżniejsze gadżety reklamowe. Postanowiłem więc zaprojektować coś dla swojej firmy. Wiem, że ludzie bardzo chętnie sięgają po tego rodzaju „gratisy”, postanowiłem więc wykorzystać ten fakt do poprawy rozpoznawalności swojej marki.

Korzyści z zamówienia breloków reklamowych

praktyczne breloki reklamoweIstnieje bardzo wiele różnorodnych akcesoriów reklamowych, które można zaprojektować zgodnie ze swoimi upodobaniami. Producenci bardzo często oferują możliwość umieszczenia na takich gadżetach różnorodnych informacji o naszej firmie. Zapoznałem się z ofertą takich akcesoriów oraz ostatecznie zdecydowałem się na praktyczne breloki reklamowe. Dlaczego akurat takie przedmioty? Uznałem, że właśnie ich funkcjonalność przyciągnie uwagę osób, które po nie sięgną, aby z nich w jakiś sposób korzystać. Brelok można przypiąć do kluczy, aby móc je łatwiej znaleźć w torbie. Mogą także służyć do tego, aby szybciej rozpoznać, do czego pasują konkretne klucze. Ja sam posiadam ich sporo – do mieszkania, samochodu, skrzynki na listy oraz śmietnika. Lubię mieć przy nich różne breloki, aby od razu wiedzieć, który jest do czego. Właśnie dlatego postanowiłem zamówić sobie breloki opatrzone informacją o mojej firmie. Chwilę się zastanawiałem nad tym, jak taki brelok powinien wyglądać. Chciałem, by przyciągały uwagę swoją formą oraz kolorystyką. Wybrałem więc barwy, które od razu powinny się kojarzyć moją działalnością. Do tego dodałem logo swojej firmy oraz jej nazwę. Takie informacje najłatwiej zapadają ludziom w pamięć, nawet jeżeli człowiek sobie nie zdaje z tego sprawy. Poza tym posiadacze takich gadżetów będą pokazywać je innym osobom – dzięki temu dane mojej firmy trafią do jeszcze większej liczby ludzi, a o to mi najbardziej chodzi.

Wzięcie udziału w branżowym wydarzeniu było dla mnie nieco stresujące na początku, jednak ostatecznie bardzo mi się to spodobało. Miałem okazję porozmawiać z wieloma różnorodnymi osobami oraz mogłem zaprezentować im swoją działalność. Breloki reklamowe okazały się również strzałem w dziesiątkę, ponieważ ludzie bardzo chętnie po nie sięgali. Będę musiał zamówić ich kolejną partię, ponieważ zamierzam częściej brać udział w podobnych wydarzeniach, by reklamować swoją markę przy każdej możliwej okazji.