Lampy liniowe LED w mojej firmie

Kiedy projektowałam swoje biuro moja firma liczyła tylko trzech pracowników. Duże oświetlenie było nam zbędne i postawiłam na proste lampki biurowe. Z biegiem lat rozwój działalności nabierał tempa. Przybyło mi pracowników i stanowisk pracy. Musiałam podjąć znaczące kroki, aby dostosować pomieszczenie do nowych wymagań i wprowadzić lepsze rozwiązania układu mebli.

Oświetlenie biura z pomocą lamp liniowych

lampy liniowePowierzchnia biurowa jakim dysponuje jest wystarczająca. Na początku część miejsca nie była wykorzystywana. Zagospodarowaliśmy dosłownie kilka metrów kwadratowych z kilkudziesięciu dostępnych. Z biegiem czasu tworzyłam nowe stanowiska poszerzając użyteczną powierzchnie w sposób chaotyczny. Tam jakieś biurko, tutaj drukarka, gdzieś w rogu szafka z dokumentami, była to raczej kwestia przypadku niż przemyślanego projektu. Kiedy weszliśmy na większy rynek klientów postanowiłam, że pora uporządkować otoczenia. Chciałam, żeby podniósł się komfort pracy i po prostu zaczęło mi przeszkadzać, że mamy tutaj taki malutki chaos. Z pomocą architekta rozplanowałam nowy układ stanowisk, zaplecza gastronomicznego, dokumentacji i nawet udało się wydzielić sferę na elegancki gabinecik szefowej. Wszystko prezentowało się na projekcie naprawdę ciekawie. Jednak najbardziej martwiła mnie sprawa oświetlenia. To duże pomieszczenie nawet po podziale na sekcje. Potrzebowałam czegoś co zapewni nam dużo światła, będzie dobrze się prezentować i nie pochłonie znacząco budżetu. Architekt polecił mi lampy liniowe LED. Są proste i stylowe. Zajmują niewielką przestrzeń sufitu i można je równomiernie rozplanować. Dodatkowo są energooszczędne, a jak wiadomo każdy lubi oszczędzać pieniądze. Lampy te wytwarzają przyjemne odpowiednie światło do pracy na komputerze. Poprzez swoją technologie LED mają bardzo długi czas działania. To przekonywało mnie, żeby zmienić stare lampki na lampy liniowe.Zaopatrzyłam się jeszcze w kilka nowych sprzętów biurowych i stanowisk dla nowych, przyszłych pracowników. Skoro już i tak wszystko było remontowane to pomyślałam, ze lepiej przewidzieć to teraz niż po wszystkim. Jakąś naukę wyciągnęłam z poprzedniego mało zadowalającego stanu rzeczy.

Po remoncie biuro wygląda o niebo lepiej. Jestem zadowolona z harmonii jaka zapanowała w firmie. Pracownicy ciągle przyzwyczajają się do nowości, ale wypowiadają się pozytywnie o zmianach. Każdego kto był u nas przed zmiana zachwyca nowe oświetlenie. Lampy liniowe LED zmieniły nasze biuro nie do poznania. W takim miejscu pracy można spodziewać się samych sukcesów.