Mezoterapia mikroigłowa we własnym domu

Mezoterapia mikroigłowa jest bardzo ciekawym, jednak również niedocenianym zabiegiem. Większość osób, które decydują się na ten zabieg wybiera się do salonu. Nie każdy jednak wie, że jest to zabieg na tyle bezpieczny, że można z powodzeniem wykonać go w domowym zaciszu. Mimo wszystko musimy jednak posiadać odpowiedni sprzęt. Taki sprzęt wbrew pozorom wcale nie musi być drogi, ponieważ do wyboru mamy różne warianty i modele. Jeśli chodzi tylko o to, aby wykonywać zabieg sobie, to z powodzeniem wystarczy nam niezaawansowany model, który będzie prosty w obsłudze.

Dermaroller do użytku domowego

dermaroller z gwarancjąTaki dermaroller może okazać się naprawdę ciekawym produktem. Dzięki niemu z pewnością uporamy się z przebarwieniami i zmarszczkami. Tego typu sprzęt działa również na rozstępy. Jeśli chcemy, aby sprzęt ten posłużył nam przez długie lata, wybierzmy dermaroller z gwarancją. Dzięki temu będziemy mogli zgłosić wszystkie usterki, które zostaną jak najszybciej naprawione. Jeśli jednak będzie to niemożliwe, to mamy gwarancję, że dostaniemy nowy sprzęt. Tak naprawdę modele dermarollerów są różne i nasz wybór powinien być zależny od tego, czego od takiego sprzętu oczekujemy. Jeśli chcemy, aby służył on jedynie nam i to raz na jakiś czas, to wybierzmy najprostszy możliwy wariant. Tak naprawdę zakup nawet najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu wyniesie nas nieco mniej niż seria zabiegów w salonie wysokiej rangi. W momencie, gdy jednak nie chcemy samodzielnie eksperymentować ze skórą swojej twarzy, możemy na pierwszy zabieg wybrać się do profesjonalnego salonu i porozmawiać z kosmetyczką, która na pewno udzieli nam wielu przydatnych wskazówek. Dodatkowo z całą pewnością dobierze nam ona odpowiednią częstotliwość zabiegów. Pamiętajmy o tym, że ilość i częstotliwość nie u każdego będzie jednakowa. Tak naprawdę każda skóra jest nieco inna i potrzebuje innej pielęgnacji. Poza tym nie każda skóra reaguje w ten sam sposób i nie w ten sam sposób się regeneruje. A więc tylko specjalista jest w stanie dobrać odpowiednią ilość zabiegów i ich częstotliwość. Nie powinniśmy na własną rękę tego zmieniać.

Jeśli mamy wykonać serię zabiegów mezoterapii mikroigłowej, to powinniśmy rozważyć zakup własnego dermarrolera, co z całą pewnością bardziej nam się opłaci. Musimy jednak zastanowić się jakiego dokładnie sprzętu potrzebujemy i czego od niego oczekujemy. Taki dermaroller możemy kupić w sklepie stacjonarnym, a także zamówić za pośrednictwem internetu. Decydując się na tę drugą opcję możemy zaoszczędzić.