Mobilne komory lakiernicze

Kabiny lakiernicze to jeden z najważniejszych elementów każdego zakładu zajmującego się szeroko pojętym lakiernictwem. Jednak nie zawsze są potrzebne tak duże konstrukcje jak wcześniej wspomniane pomieszczenia. Czasem jest też potrzebne coś, co da możliwość zdecydowanie większego poziomu mobilności. Dla firm zajmujących się lakierowaniem mniejszych elementów przydatna może okazać się przenośna komora lakiernicza, nazywana zamiennie jako „mini”. Pozwala ona na bezpieczne pokrywanie lakierem małych elementów niemalże w każdych warunkach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo odpowiednie komory o odpowiednio wysokim poziomie mobilności.

Wysokiej jakości mini komory lakiernicze

przenośna komora lakierniczaNasza firma specjalizuje się w produkcji szeroko pojętych pomieszczeń do zastosowań lakierniczych. Wyposażone są w odpowiedniej jakości elementy takie jak oświetlenie, filtry, agregaty, systemy sterowania, a także instalacje spalinowe. Produkujemy również kabiny i komory zgodnie z zamówieniem i specyfikacjami technicznymi klienta. Dzięki temu poza dużymi kabinami produkujemy również mniejsze, a co za tym idzie bardziej mobilne komory służące do lakierowania małych elementów. Wyposażone są one w odpowiednie zabezpieczenia, aby osoba lakierująca nie wdychała trujących oparów oraz pyłów podczas wykonywanych prac. Nasze produkty wykonane są z wysokojakościowych komponentów jak, między innymi stalowych paneli oraz materiałów izolacyjnych zapewniających wysoki poziom trwałości oferowanych przez nas pomieszczeń lakierniczych. Każda przenośna komora lakiernicza zawiera odpowiedni osprzęt, aby zapewnić jak najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Po to, by zminimalizować zagrożenie wdychania pyłów i oparów, komory posiadają specjalne rury odciągające wcześniej wspomniane gazy. Doskonale nadają się do lakierowania małych elementów i detali. Dodatkowo zajmują niewiele miejsca, a także jest łatwa w transporcie oraz przenoszeniu ich. Należy jednak pamiętać o ostrożności i konieczności wentylowania pomieszczenia, w którym odbywa się lakierowanie. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo profesjonalnej, dużej komory do lakierowania, czy też mniejszej o zdecydowanie większej mobilności, nasza firma sprosta Państwa oczekiwaniom. Nasze kabiny wytwarzane są z wysokiej jakości komponentów. 

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta pomieszczeń lakierniczych w pełni zaspokoi Państwa potrzeby. Dzięki możliwościom produkcji komór i kabin lakierniczych pod zamówienie zgodnie ze specyfikacją techniczną jesteśmy w stanie wyprodukować satysfakcjonujący obszar roboczy. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów oferowanych przez naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo to, czego potrzebują. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na ewentualne, nurtujące Państwa pytania.