Na czym polega lifting twarzy?

Czas mija nieubłaganie. Nasza skóra z każdym rokiem traci na jędrności i sprężystości. Dzisiaj każdy chce wyglądać młodo. Młody wygląd daje nam większe poczucie własnej wartości, jesteśmy bardziej odważni w kontaktach międzyludzkich, nie boimy się wyzwań, często mamy dużo więcej chęci i pomysłów, aby działać na nowych płaszczyznach. Wszystko zaczyna się w naszej głowie. Jeśli czujemy się dobrze w swojej skórze, to jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata i ludzi. Każdy z nas lubi osoby, które sa uśmiechnięte i radosne.

Zabiegi liftingu twarzy w Lublinie

lifting twarzy w LublinieNiestety zwykle po 40. roku życia na naszej skórze możemy zauważyć pierwsze, wyraźne oznaki starzenia się. U niektórych osób jest to widoczne nieco wcześniej. Skóra już nie jest taka jędrna, policzki jakby opadały, skóra wokół oczu też pozostawia wiele do życzenia. Lifting twarzy w Lublinie pomoże nam cieszyć się znowu młodą, sprężystą i jędrną skórą. Najpopularniejszą metodą liftingu twarzy jest tzw. lifting chirurugiczny. Jest to zabieg inwazyjny, przeprowadzany w klinikach medycyny estetycznej przez wykwalifikowanego chirurga, który się tym zajmuje. Zabiegi te są wykonywane w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą. Jest kilka przeciwskazań do takiego zabiegu, ale najlepiej jest się udać do specjalisty, który po wywiadzie z nami oceni stan skóry i podejmie decyzje o możliwości wykonania chirurgicznego liftingu twarzy. Nalezy pamiętać, że zabieg taki, wiążę się z dość długą rekonwalescencją, która wynosi minimum 7 dni i koszty takie zabiegu nie są małe. Trzeba się przygotować na kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Istnieje także wiele alternatyw dla chirurgicznego liftingu twarzy. Wiele salonów kosmetycznych oferuje zabiegi nieinwazyjne, które też przynoszą wspaniałe rezultaty, jednak te, należy wykonać kilkakrotnie, aby efekt był naprawdę widoczny. Jednym z nich jest termolifting, który polega na przykładaniu do twarzy głowicy, która emituje fale radiowe, a te z kolei pobudzają skórę do skrócenia i napięcia włókien kolagenowych. Kolejny sposób to wolumetria, która polega na wstrzyknięciu w głębokie warstwy skóry odpowiednich kwasów.

Jak widzicie jest wiele metod, aby poprawić jędrność skóry. W zależności od zasobności portfela, jak i własnej odporności na ból, można zdecydować się na inwazyjne i nieinwazyjne metody liftingu twarzy. Trzeba pamiętać, że przy wyborze salony, czy kliniki najbardziej liczy się dobry specjalista. Na drugim miejscu jest sprzęt. To przecież specjalista dobiera parametry na jakich ma pracować i stricte on zajmuje się naszą skórą.