Najlepsze escape roomy na Mazowszu

Jeżeli przyjmujemy do siebie gości, a jesteśmy mieszkańcami stolicy, to z pewnością chcemy pokazać im jak najwięcej i zapewnić im jakieś niesamowite atrakcje. Cóż, z tym pierwszym nie ma problemu, bo zdajemy sobie sprawę jakie zabytki są najbardziej warte zobaczenia, jednak co do zabawy to czasami nie wiemy na co się zdecydować – w końcu nie chcemy zabierać nikogo do miejsca, do których można pójść we właściwie każdym innym mieście i o których każdy już wie. Co będzie więc oryginalne oraz wyjątkowe?

Rekomendowane pokoje zagadek w centrum Warszawy

polecany escape room - warszawa centrumJestem mieszkanką Warszawy, która bardzo kocha i ceni swój kraj oraz jego stolicę, jednak kiedy moja koleżanka z Kanady, która z pochodzenia jest polką, tylko po prostu rzadko bywa w naszym kraju, zapowiedziała mi, że przyjeżdża do mnie w odwiedziny, to odrobinę się przeraziłam, ponieważ nie wiedziałam co mam zrobić, by pobyt był dla niej jak najlepszy. Jasne, pokazanie zabytków to podstawa, jednak chciałam, by dobrze się bawiła. Musiałam więc pilnie poszukać inspiracji i wpaść na jakiś świetny pomysł co do miejsca, do którego mogę ją zabrać. W końcu, po wielu godzinach poszukiwań i wypytywania, przypomniały mi się pokoje zagadek. Jasne, przecież to najlepszy możliwy wybór. Potrzebny był mi jednak ten najlepszy, dlatego od razu wyszukałam w internecie polecany escape room – Warszawa Centrum oferowało ich naprawdę wiele, jednak jeden z nich wyróżniał się na tle pozostałych, ale to tylko dlatego, że oferował pokoje w ulubionych klimatach mojej koleżanki. Dlatego też zarezerwowałam dla nas zabawę właśnie w tym miejscu. Czułam, że zabawa będzie przednia. Kiedy przyjaciółka w końcu przyjechała, nie posiadałam się z radości. Kiedy zabrałam ją do pokoju zagadek, niespodzianka ta zrobiła na niej ogromne wrażenie. Przyznam się szczerze, że spędziłyśmy razem naprawdę cudowną godzinę, rozwiązując ciekawe zagadki i próbując wydostać się z pokoju co ostatecznie nam się udało. Po tym dniu escape roomy stały się moją ulubioną formą rozrywki!

Escape roomy to naprawdę świetne miejsce, jeżeli mamy gości i chcemy zapewnić im jakieś atrakcje. Centrum Warszawy oferuje świetne pokoje zagadek o wielu tematykach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, więc będziemy zadowoleni i spędzimy miły czas w gronie naszych przyjaciół, testując naszą umiejętność rozwiązywania zagadek i współpracy w grupie. Jest to więc zabawa, przy której nie tylko można nieźle się pośmiać, ale która jest również bardzo rozwijająca. Jeżeli ją wybierzemy, na pewno nie będziemy żałować!