Narożnik z funkcją spania

Kupiłam jakiś czas temu piękne, przestronne mieszkanie w zielonej i cichej części miasta. Jednym z najważniejszych i kluczowych pomieszczeń w całym wnętrzu jest salon połączony z jadalnią i kuchnią. Chciałam, aby był on centrum mojego mieszkania, w którym odbywa się życie towarzyskie. Często zapraszam do siebie znajomych lub rodzinę i spędzamy wówczas czas na wspólnych rozmowach i graniu w różne gry. Musiałam więc zadbać o to, aby w moim salonie pojawiło się sporo miejsca do siedzenia. 

Narożnik w salonie w nowym mieszkaniu

duży narożnikPierwsze w życiu mieszkanie, kupione na własność, sprawia mnóstwo radości. Jest bowiem realizacją marzeń. Przynajmniej w moim przypadku. Udało mi się niedawno nabyć bardzo atrakcyjny lokal w malowniczo położonej części miasta. Urządziłam go na swój własny sposób. Mieszkanie jest bardzo przestronne, a kluczową rolę pełni w nim salon połączony z jadalnią. Jest to centrum spotkań rodzinnych i towarzyskich. Z racji tego, że często zapraszam do siebie spore grono ludzi, musiałam zaaranżować salon w taki sposób, żeby było w nim dużo miejsca do siedzenia. Kupiłam więc duży, nowoczesny narożnik, który ma dodatkowo funkcję spania. Narożnik pomieści nawet do dziesięciu osób i jest punktem centralnym całego salonu. Siedziska są bardzo wygodne i szerokie. Jakby ktoś chciał to mógłby swobodnie wyspać się na narożniku bez konieczności jego rozkładania. Podoba mi się też stonowana kolorystyka kanapy. Ma ona szary odcień, dzięki czemu mogą do niej dobierać różnego rodzaju poduszki ozdobne. Za pomocą tak niewielkich dodatków można bowiem zmienić oblicze całego wnętrza. Kiedy zdecydowałam się na duży narożnik do salonu to początkowo myślałam, że kupię go w jakimś sklepie. Okazało się jednak, że znajomy mojego taty od lat prowadzi firmę tapicerską i był w stanie wykonać dla mnie taki narożnik na zamówienie. Dzięki temu ma on takie wymiary, jakie chciałam. Do kompletu zamówiłam jeszcze dwie wygodne pufy. Na fotele nie ma już w salonie miejsca. ale tak naprawdę nie są one konieczne. 

Od kilku miesięcy mam piękne, przestronne mieszkanie w bardzo klimatycznym miejscu. Urządziła, je tak, żebym mogła przyjmować dużo gości. Centralnym punktem całego mieszkania jest salon. To tu rozgrywa się całe życie towarzyskie. Dlatego też postawiłam w nim duży narożnik, wykonany na moje specjalne zamówienia. Ma on funkcję spania, ale nawet bez rozkładania jest na tyle duży, że można się na nim spokojnie wyspać. Jest w dodatku niezwykle wygodny i wygląda bardzo atrakcyjnie i nowocześnie.