Niedrogie automatyczne nasiona

Ziarna marihuany możemy podzielić na: outdoorowe – przeznaczone do uprawiania na zewnątrz, indoor – przeznaczone do hodowli w pomieszczeniach i szklarniach oraz automatyczne, czyli takie, które nie wymagają od growera specjalnych umiejętności i które mogą rosnąć niemal wszędzie. Dlatego też nie ma się czemu dziwić, że wzbudzają największe zainteresowanie.

Sklepy z nasionami marihuany

automatyczne nasiona blue cheeseMamy też do czynienia z podziałem nasion outdoorowych, indoorowych oraz automatycznych na regularne i feminizowane. Ma to bardzo duże znaczenie, albowiem wybór tych pierwszych zawsze stanowi dla kupującego pewne ryzyko. Dlaczego? Albowiem w ich przypadku nigdy nie wiemy czy mamy do czynienia z ziarnem, z którego wyrośnie żeńska czy męska roślina. Zaznaczyć trzeba, że pestki męskie są bezwartościowe, albowiem do wydania plonu zdolne są jedynie żeńskie. Dlatego też nie ma się czemu dziwić, że growerzy i kolekcjonerzy wolą inwestować w ziarna feminizowane, gdyż wtedy mamy pewność, że nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. Jednym z produktów, który cieszy się w sklepach online największą popularnością są automatyczne nasiona Blue Cheese. Ta odmiana powstała w wyniku genetycznej krzyżówki powszechnie znanej odmiany Cheese z Blueberry. Efekt jest naprawdę świetny, albowiem słodki, esencjonalny smak Blueberry miesza się z głębokim, ziemistym aromatem Cheese. Trzeba wiedzieć, że jest to odmiana o dość wysokiej zawartości psychoaktywnego THC, w związku z czym daje bardzo mocny efekt odurzenia. Dobry grower, z jednego metra kwadratowego jest w stanie otrzymać nawet 500-600 gramów, jednak trzeba mieć na uwadze, że to odmiana, która ma wyższy stosunek liści do kwiatów, toteż jest z nią trochę więcej zachodu. Gdy chodzi o koszt, jedno nasiono Blue Cheese to wydatek około czterdziestu złotych, natomiast jeśli zdecydujemy się na zakup większej ilości, cena jednostkowa może spaść nawet o dziesięć złotych – w zależności od ilości ziaren. W Polsce mamy tak naprawdę niewielki wybór, gdy chodzi o wybór miejsca, w którym kupuje się nasiona, albowiem sklepów stacjonarnych prawie nie ma, a wśród internetowych liczą się zaledwie dwa lub trzy.

Jakby jednak nie było, większość growerów i kolekcjonerów, robi zakupy w sklepach internetowych, gdyż daje to gwarancję dyskretnego zakupu. Chodzi też o szybkość realizowanego zamówienia, gdyż większość sklepów online organizuje wysyłkę już w dwadzieścia cztery godziny. Pamiętać też należy, że w sklepach internetowych znaleźć możemy też mnóstwo przydatnych akcesoriów.