Nowoczesna prosta aplikacja podsłuchowa

Nasza agencja nie należy do szczególnie dużych, więc i sprawy którymi się zajmujemy na co dzień mają raczej niewielką wagę. Nieczęsto mamy więc okazję wdrażać do postępowania niekonwencjonalne środki obserwacji, najczęściej po żądaniu funkcjonariusza policji nadzorującego daną sprawę. Zdecydowaliśmy jednak iż wyposażymy się choćby w najbardziej podstawowe narzędzia monitorujące, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy mogą one być potrzebne w toku postępowania.

Najskuteczniejsze podstawowe aplikacje do monitorowania telefonu

tani podsłuch na telefonJednym z najczęściej używanych narzędzi jest program do nasłuchu rozmów telefonicznych. Jest to niewątpliwie bardzo przydatne detektywom narzędzie, umożliwiające zgromadzenie ogromnych ilości informacji, niedostępnych przy użyciu większości innych metod ich pozyskiwania. Po dokładnej analizie możliwości i funkcji wielu polecanych aplikacji podsłuchowych szybko doszliśmy do wniosku, iż zaawansowany program nie będzie nam potrzebny. Większość z funkcji zawartych na owym programie nie miała bowiem zastosowania w postępowaniach które przeprowadzaliśmy, więc przepłacanie za skomplikowane i nieprzydatne programy nie było czymś na co chcieliśmy się decydować. Do inwentarza wprowadziliśmy natomiast tani podsłuch na telefon, jeden z prostszych, aczkolwiek nadal skutecznych programów monitorujących, który znacznie lepiej sprawdzał się w postępowaniach nie wymagających użycia nowoczesnych aplikacji. Owy program należy do najskuteczniejszych budżetowych aplikacji podsłuchowych, i mimo braku zaawansowanych funkcji, jest bardzo wygodny w użytkowaniu, gdyż jest bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania. Prostota sterowania programem jest ogromną zaletą przede wszystkim dla tych agentów którzy wcześniej nie obsługiwali tego rodzaju programów i nie mają o nich zbyt dużej wiedzy. Program nie jest przeznaczony do żadnego konkretnego systemu operacyjnego, i może być wykorzystywany na dowolnym urządzeniu z taką samą skutecznością.

Może być on co prawda usunięty ręcznie, aczkolwiek jest dobrze zabezpieczony przed wykryciem, gdyż pliki składowe aplikacji są rozmieszczone w całym systemie operacyjnym, więc znalezienie ich jest czasochłonne i bardzo trudne, zwłaszcza iż istnieje realna możliwość zaburzenia pracy telefonu poprzez usunięcie niewłaściwego pliku. Nie może być on również wykryty przez programy antywirusowe, gdyż posiada certyfikat autentyfikacji, więc nie jest rozpoznawany jako szkodliwe oprogramowanie czy wirus komputerowy, jak ma to miejsce z wieloma aplikacjami o niskiej jakości.