Nowoczesne drzwi ze szkła

Prowadzę małą kawiarenkę, która znajduje się przy starym rynku w jednym z największych miast w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, ale od dziesięciu lat udaje mi się utrzymać na rynku. Żeby to było możliwe muszę się wyróżniać i sprawić, żeby klienci chcieli do nas wracać nie tylko podczas weekendów, kiedy wszędzie jest pełno ludzi i każdy szuka lokalu, gdzie jest miejsce, ale również w trakcie tygodnia. 

Remont lokalu z wymianą drzwi

drzwi szklaneStaram się podążać za trendami, ale jednocześnie zachować klimat lokalu. Już jak zakładałem lokal stwierdziłem, że najbardziej odpowiada mi prosty styl loftowy. Wtedy nie był on tak popularny jak teraz i rzeczywiście wyróżniał się. W tym roku postanowiłem, że wymienię w lokalu drzwi i okno. Pozostały one jeszcze po starym właścicielu i chodź mają swój urok to jednak przepuszczają dużo zimnego powietrza przez co wzrastają mi opłaty za ogrzewanie. Największy problem miałem z wyborem drzwi. Chciałem, żeby były one nowoczesne, ale z zachowaniem stylu loftowego. Zauroczyły mnie drzwi szklane, jednak obawiałem się, że podczas weekendów mogą one być zbyt delikatne, żeby wytrzymać trzaskanie. Na szczęście producent uspokoił mnie, że drzwi szklane są specjalnie wzmacniane, dlatego nadają się do umieszczania w lokalach gastronomicznych. Pokazał mi nawet wyniki testów uderzeniowych. Nie martwię się o och wytrzymałość po zamknięciu, ponieważ mam zamontowane solidne rolety antywłamaniowe, ale właśnie podczas różnego rodzaju imprez, na przykład po meczach, kiedy na mieście jest mnóstwo agresywnych ludzi chcących się pokazać, że za klub są w stanie zrobić wszystko. Na szczęście słowa producenta i te testy mnie uspokoiły. Dzięki temu mogę zamontować takie drzwi jakie chciałem, czyli piękne, przestronne i nowoczesne, przez które w ciągu dnia będzie wpadać dużo światła. Teraz tylko pozostała kwestia montażu, ale to również za drobną opłatą zaproponował mi producent. Mi pozostało tylko czekać na efekty i liczyć na to, że zmiany spodobają się moim gościom, zarówno tym stałym bywalcom jak i zupełnie nowym osobom. 

Drzwi już zostały zamontowane. Rzeczywiście super pasują do wnętrza. Pomimo tego, że wymieniłem tylko drzwi i okna to lokal nabrał takiej nowej świeżości. W ciągu dnia do lokalu wpada dużo światła, natomiast w nocy w lokalu panuje przyjemny klimat dzięki przygaszonemu, delikatnemu oświetleniu. Otrzymałem już kilka informacji, że klientom podoba się zmiana, szczególnie drzwi szklane robią furorę. Cieszę się, że zdecydowałem się na te zmiany.