Obrotowy fotel dla graczy

 

Przygodę z grami zacząłem dopiero niedawno, więc mój sprzęt nie był jeszcze bardzo zaawansowany. Jednak jedną z pierwszych rzeczy jaką postanowiłem sobie sprawić, był porządny fotel do grania. Często zdarzały się rozgrywki, które ciągnęły się do bardzo późnych godzin nocnych, a takie gry były często ogromnie męczące, zwłaszcza co bardziej intensywne starcia z rywalizującymi drużynami. Jednak fotele gamingowe nie były tanie, szczególnie nowsze i bardziej zaawansowane modele.

Polecany tani fotel dla gracza komputerowego

obrotowy fotel gamingowy sportZ moim ograniczonym budżetem, musiałem zadowolić się wyborem tańszego modelu, który nie posiadał zbyt wiele dodatków. Jednak nie miałem za dużego rozeznania we wszystkich modelach, dlatego zamiast wybierać w ciemno, wolałem poradzić się kolegów z forum, gdyż mieli oni o wiele większe doświadczenie i wiedzę o fotelach gamingowych, i z pewnością lepiej mogliby ocenić, który model z mojego przedziału cenowego będzie najlepszy. Jako że przede wszystkim zależało mi na wygodzie, koledzy polecili mi obrotowy fotel gamingowy sport, który był uznany przez nowych graczy za najlepszy w swoim przedziale cenowym. Był to stosunkowo tani fotel, pozbawiony większości zaawansowanych dodatków jakie często widywane były w modelach z najwyższej półki od znanych producentów, jednak nie ustępował im w żaden sposób jakością. Fotel ten był przede wszystkim zaprojektowany z myślą o wygodzie, i pod tym względem przebijał nawet najwyższej jakości fotele biurowe. Miał on niewielkie gabaryty, i mógł zmieścić się niemal w każdym stanowisku gamingowym, był lekki i łatwy do przesuwania. Jednocześnie, wykonany był z miękkiego amortyzującego materiału, który był bardzo wygodny i przyjemny w dotyku, a w oparciu zamontowane były poduszki, położone w okolicy krzyży, które pomagały zachować właściwą, wygodną postawę podczas grania i zapobiegały problemom z obolałymi plecami po długich rozgrywkach. Regulacja nachylenia oparcia pozwalała na dostosowanie fotela do upodobań gracza, podobnie jak możliwość usunięcia lub regulowania zagłówka.

Fotel ten sprawdzał się zarówno podczas grania jak i długiej pracy przy komputerze, a wielu kolegów wspominało iż nawet gdy mieli możliwość zakupu bardziej zaawansowanego modelu, woleli zostawić stary fotel który ciągle zdawał egzamin mimo dość długiego czasu użytkowania. W połączeniu z niską ceną, to właśnie wysoka jakość, porównywalna z najnowszymi i najdroższymi fotelami od renomowanych producentów, czyniła owy fotel najlepszym w swoim przedziale cenowym.