Odzież dla kobiet

Każda kobieta lubi mieć pełną szafę ubrań. Ma w niej ubrania codzienne i wizytowe oraz sukienki. Przyjęło się, że sukienka jest symbolem kobiety, a dobrze dobrana do sylwetki potrafi ukryć niedoskonałości  oraz podkreślić walory noszącej ją kobiety niezależnie od tego na jaką sytuację jest przeznaczona.

Czarna suknia dla każdej kobiety

długa czarna sukienkaJakiś czas temu dostałam zaproszenie na wesele do bardzo dobrej znajomej. Oczywiście nie było mowy o tym, by nie pójść na wesele. Po pierwsze od dawna nigdzie nie byliśmy, a po drugie nie mogłabym odmówić tej znajomej. Problem był tylko w tym co na siebie założyć. Ogólnie mężczyźni mają łatwiej pod względem ubioru na tego typy imprezy, natomiast kobiety muszą iść do kosmetyczki, fryzjera i kupić szałową kreację. Ja byłam skazana na kupno nowej sukienki, ponieważ te, które miałam w swej szafie były już widziane w tym towarzystwie, więc nie chciałam kolejny raz zakładać tych samych kreacji. Ponadto po ciąży znacznie powiększyły się moje rozmiary i miałam problem ze zmieszczeniem się w stare sukienki. Poza tym chciałam poczuć się bardzo kobieco, elegancko i wytwornie. Na co dzień nie mam okazji do zakładania eleganckich brań, więc na imprezie chciałam wyglądać olśniewająco. Podejrzewam, że większość kobiet przebywających na urlopach macierzyńskich ma podobne uczucia do moich. Moim zadaniem stało się znalezienie odpowiednio eleganckiej sukni. Postanowiłam, że najlepszym wyborem dla mnie będzie długa czarna sukienka, która ukryje moje niedoskonałości. Chciałam czarną suknię, ponieważ ten kolor nieco wyszczupla, a odpowiednio dobrany fason pomaga uwydatnić to, co mamy najlepszego do pokazania. Zaczęłam wycieczki po butikach i mierzyłam każdą sukienkę, która wpadła mi w oko. W końcu trafiłam na sklep z tego typu odzieżą in znalazłam tę jedyną, wymarzoną suknię. Zapytacie dlaczego czarna sukienka na wesele? Dlatego, że czarny kolor wydaje mi się elegancki i pasuje tak naprawdę na każdą okazję, jest uniwersalny. Moja długa czarna sukienka była tą, której szukałam. Odcięta w pasie z koronką na biuście i rozporkiem z boku, doskonale ukrywała pozostałości po ciąży. Kiedy ja założyłam czułam się naprawdę wyjątkowo, a o to mi przecież chodziło.

Drogie Panie, jeżeli interesuje was długa czarna sukienka, szukajcie gdzie się da. Pamiętajcie tylko by korzystać z rad doświadczonych ekspedientek, które nieraz są na wagę złota i kupujcie tylko to, w czym czujecie się naprawdę dobrze. Jest multum czarnych sukienek, więc jeżeli ktoś w nich gustuje, znajdzie wymarzoną kreację.