Pięknie i niedrogie poduszki

Wraz z mężem zajmujemy się hodowlą buldogów francuskich. Bardzo cieszymy się z każdego dnia, kiedy może doglądać i opiekować się tymi uroczymi pieskami. Z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i kupić prezent.

Najlepszy prezent dla buldoga francuskiego

poduszki z buldogiem francuskimPomimo tego, że jesteśmy realistami, wierzymy, że zwierzęta potrafią mówić ludzkim głosem, nie tylko od święta, dlatego traktujemy ich na równi z ludźmi. Dbamy o to, by w naszej hodowli nie brakowało niczego psiakom, dlatego dla zwiększenia komfortu w kojach zakupiliśmy poduszki z buldogiem francuskim. Podusie znaleźliśmy w ofercie jednego ze sklepów internetowych, który sprzedaje artykuły dla niemowląt. Dzięki temu mieliśmy pewność, że będą one miękkie i do tego delikatne, bo tylko takie produkty podaje się maluszkom. Nie mogliśmy zdecydować się na jeden wzór, dlatego zamówiliśmy wszystkie możliwe kolory poduszek z wizerunkiem buldoga. Ponadto, ich producent zapewnia wszystkich klientów, że zamawiane produkty są wykonane z bezpiecznych materiałów. Gdy paczka do nas dotarła, nie mogliśmy nacieszyć się ich widokiem. Poduszki okazały się być jeszcze śliczniejsze i staranniej wykonane niż to, co widzieliśmy na obrazku. Tak nam się one spodobały, że nie sposób było nie zamówić dodatkowej poduszki dla naszej półrocznej wnuczki. Ogromnym plusem poduszek jest ich izolacja termiczna. Dzięki temu możemy bawić się z wnuczką na podłodze. Miękkie i wysokojakościowe produkty, z których jest wykonany jasiek sprawia, że mała nie chce innej przytulanki niż tej z wizerunkiem buldoga. Z informacji na metce wynika, że do uszycia poduszki zostały wykorzystane bawełna oraz minky. Ten drugi materiał jest sprawdzony w tekstyliach dziecięcych, dlatego nie obawialiśmy się o wystąpienie reakcji alergicznych u wnuczki. To połączenie bardzo się sprawdza, gdyż ani na prezencie piesków, ani na poduszce dziecka nie widać śladów zniszczeń, a są to przedmioty narażone na wiele czynników zewnętrznych. Trochę obawialiśmy się wkładać produkt do pralki, jednak okazało się, że bez obaw można nią prać. Poduszka szybko schnie i bardzo dobrze przepuszcza powietrze. Nie chcemy, by dziecko uczuliło się lub miało problemów z oddychaniem, a dzięki dobrze wykonanej podusi może zadbać o bezpieczną i zdrową zabawę.

Urocza wyhaftowana twarz buldoga sprawia, że trudno przejść obok niego obojętnie. Z pewnością kupimy także poduszki z innymi wizerunkami zwierząt, jednak póki co, cieszymy się bardzo z udanych zakupów. Być może w następnym zamówieniu pojawią się kocyki lub chusteczki z buldogami.