Praktyczny rowerek Milly Mally

Wszystkie dzieci uwielbiają być w ruchu, bo to ich naturalny żywioł. Pierwsze kroki stawiają już w wieku wieku dwunastu miesięcy i od tej pory już nic ich nie zatrzyma w odkrywaniu świata. Dwa lata są wiekiem wielkiego rozkwitu umiejętności motorycznych. Maluch umie już sprawnie biegać i teraz udoskonala tą umiejętność. To także doskonały moment na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerku biegowym.

Co posiada rower biegowy?

kolorowy rowerek biegowy milly mally dragonNa rynku znajdziemy przeróżne modele rowerków biegowych dla rocznych i dwuletnich dzieci. Dla młodszych dzieci, rowerki są mniejsza, mają szersze koła i nie można w nich regulować wysokości siodełka. Dla dwuletnich dzieci, rowerek biegowy rośnie razem z nimi, dzięki czemu starczy na wiele miesięcy. Najlepszy będzie kolorowy rowerek biegowy Milly Mally Dragon, który jest wykonany z lekkich i wytrzymałych materiałów. Jego zaletą są regulacje kierownicy i siodełka, dzięki czemu może na nich jeździć dwulatek, trzylatek, a nawet czterolatek. Ponadto kierownicę możemy pochylić bardziej w stronę kierowcy lub na odwrót, dzięki czemu będzie ona lepiej pasowała do wzrostu dziecka. Cała konstrukcja rowerka jest wykonana ze stali wzmacnianej w newralgicznych miejscach. Ponadto w ramie roweru znajdują specjalne otwory na podnóżek, w który można doposażyć rower. Po długiej wycieczce, każdego rowerzystę mogą boleć dłonie od trzymania kierownicy, dlatego rowerek marki Milly Mally posiada antypoślizgowe, gumowe rączki, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. W celu uatrakcyjnienia użytkowania rowerku, został on wyposażony w praktyczny dzwonek na kierownicy, którym maluchy mogą ostrzegać innych uczestników ścieżki, że się zbliżają. Z pewnością ten element roweru będzie często używany przez małych rowerzystów. Jest to model biegowy, czyli nie posiada pedałów i stanowi świetny wstęp do nauki jazdy na klasycznym, dwukołowym rowerze z pedałami. Bardzo ważne w nim jest siodełko, które musi być miękkie i idealnie dopasowane do malucha. Najczęściej jest ono piankowe i tak samo jak kierownica posiada regulację wysokości.

Firma Milly Mally jest znana na polskim rynku od wielu lat, a jej model Dragon jest najczęściej wybierany przez klientów. Jego cechą rozpoznawczą jest kolorowa rama, koła i dodane elementy wyposażenia. Dzięki nim maluch jest dobrze widoczny i też cieszy oko nie tylko dziecka, ale i jego rodziców. Za taki rowerek z serii Dragon trzeba zapłacić około sto dwadzieścia złotych. Nie jest to najniższa cena, ale gwarantuje wysoką jakość produktu, co jest najważniejsze.