Profesjonalny środek do aut

Czystość w aucie jest prawdziwym wyzwaniem. Często zabrudzenia powstają podczas codziennych tras i nie jesteśmy w stanie ich uniknąć. Ponadto nie które elementy są tak trudno dostępne, że nie wiemy jak je tam zwyczajnie umyć. Dlatego często w ostateczności korzystamy tylko z myjni samochodowej i dajemy sobie spokój z profesjonalnym podejściem do czystości w aucie. Jednak warto wiedzieć, że tutaj nie potrzebujemy specjalistycznej wiedzy i wielu środków finansowych.

Wstępne oczyszczanie samochodu

adbl vampireKluczem do sukcesu są odpowiednie środki czystości, które zapewniają widoczny i realny efekt, który cieszy nasze oko. Takim produktem jest obecnie wspaniały adbl vampire. Potocznie nazywany przez nie których użytkowników krwawym kołem ze względu na specyficzny kolor, który posiada ta substancja. Celem tego produktu jest usuwanie metalicznych zanieczyszczeń z całego auta. W praktyce oznacza to, że działa on na zardzewiałe elementy. Zaleca się go wstępnego oczyszczenia lakieru oraz felg. Podczas aplikacji możemy zauważyć unikatową barwę produktu, który nie bez powodu nawiązuje do nazwy adbl vampire. Sam środek jest w najwygodniejszej formie czyli sprayu. Dzięki temu mamy nad nim pełną kontrolę i rozpryskujemy na danej powierzchni. Jest to wygodne i poręczne, ponieważ nie musimy nic dodatkowo kupować i rozcieńczać. Dlatego jest to ogromny plus tego środka. Ma bardzo neutralny poziom ph dlatego nie wpływa negatywnie na nasz lakier. Świetnie poradzi sobie z tymi bieżącymi zabrudzeniami, które niestety pojawiają się podczas jazdy. Często mocno przytwierdzony bród do felg czy podwozia jest dokuczliwy i nie wiadomo jak się go pozbyć. Tutaj ten środek pomoże nam w takiej sytuacji. Jeżeli chodzi o sam sposób użycia to nie jest to nic trudnego i każdy z nas sobie z tym doskonale poradzi. Po prostu rozpylamy środek na brudną powierzchnię. Tutaj trzeba pamiętać o tym aby nasze auto było chłodne. Dlatego najlepiej umyć je w dniu kiedy nie mamy zaplanowanych dłuższych tras bądź kiedy podczas upałów stało w garażu.

Środek powinien być położony przed około pięć minut i w tym czasie będzie reagował na daną powierzchnię. Trzeba dać mu chwilę czasu aby wszystko zadziałało tak jak powinno. Wtedy jeżeli zabrudzenie jest silne można sobie pomóc szmatką czy specjalnym pędzlem. Następnie wystarczy wszystko spłukać wodą pod ciśnieniem. Dzięki temu szybko i sprawnie pozbędziemy się tych najgorszych zabrudzeń i uzyskamy profesjonalny efekt. Jeżeli chcemy możemy mieć ten środek nawet na myjni samochodowej.