Sklep znanego polskiego producenta sandałów damskich

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni. Jak to bywa co roku odświeżamy swoją garderobę. Moim corocznym punktem jest zakup nowych letnich butów. W zeszłym roku udało mi się natrafić na dużą promocję w znanej sieciówce, gdzie zakupiłam sobie stylowe klapki. Jako że jeszcze jeden sezon na pewno przetrzymają, to w tym roku chciałabym poszukać jakiś fajnych sandałków. Zależy mi na tym, aby but był produkowany w Polsce, bo mam dosyć chińskiego obuwia słabej jakości.

Opinie o znanym polskim producencie sandałów damskich

znany polski producent sandałów damskichCzęsto natrafiałam w internecie na sklepy niby polskie, a później okazywało się, że co z tego, że buty sprzedawane są pod polskim znaczkiem, jak po dogłębnym wczytaniu się w ofertę okazuje się, że but jest importowany z zagranicy. Gdybym chciała kupić buty z Chin to mogłabym to zrobić taniej. Dlatego zależało mi, aby znaleźć produkt faktycznie produkowany w naszym kraju. Całkiem przypadkowo znalazłam wydarzenie w mediach społecznościowych, że znany polski producent sandałów damskich będzie prowadził sprzedaż online swoich najnowszych produktów. Przez kilka dni nie mogłam skupić się na niczym innym, jak na tym, kiedy premierowo buty pojawią się w sprzedaży. Dzięki możliwości podejrzenia kolekcji wcześniej, mogłam jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży wybrać, który model najbardziej mi odpowiada. Wybór był ogromny, zarówno jeśli chodzi o materiały, jak i kolorystykę. Nawet można było dobrać sobie wysokość obcasa, co dla mnie było nowością. Dokładnie zmierzyłam stopę, aby wiedzieć jaki rozmiar powinnam wybrać. Na szczęście opis na stronie producenta jest na tyle czytelny, że zupełnie nie miałam problemu z doborem. W dniu kiedy produkty weszły na sklep, szybko dokonałam transakcji. Po zapłacie zostało mi tylko oczekiwanie na informację, kiedy moje upragnione sandałki będą już do odebrania w paczkomacie.

Przesyłka dotarła w ciągu dwudziestu czterech godzin. Buty okazały się pierwszej jakości. Nie ma co porównywać tanich zagranicznych sandałów z tymi polskiej produkcji. Materiał z którego zostały wykonane sandałki był przyjemny dla skóry, a jednocześnie łatwy do czyszczenia. Wzór był na tyle oryginalny, że każdy w pracy wypytywał mnie, gdzie je zamówiłam. A największą zaletą jest to, że dzięki skórzanej wkładce, noga w bucie się nie poci, a tym samym nie kaleczymy sobie stóp, a z tym miałam zawsze problem przy innych tańszych sandałach. Z pewnością będę polecała tego producenta sandałów moim znajomym. Sama w przyszłym roku na pewno zakupię kolejne pary.