Szafki lekarskie – wybór i kupno

Zdecydowałam się pomóc córce otworzyć własny gabinet lekarski. Pragnęła przyjmować pacjentów prywatnie, ale musiała wyposażyć dokładnie pomieszczenie. Przede wszystkim musiała zainwestować w nowe i ładne meble lekarskie. Chcąc ją odciążyć finansowo, zaczęłam więc rozglądać się za tym wszystkim i przyznam szczerze – nie myślałam że będę miała tak dużo rzeczy do wyboru. Szczególnie szafy lekarskie były bardzo częstym produktem sprzedawanym przez wielu producentów.

W jakim celu kupuje się szafy lekarskie?

szafa lekarskaTo własnie przez internet postanowiłam kupić meble do gabinetu lekarskiego. Producent tych produktów mieścił się w sąsiednim miećcie, a ja nie miałam możliwości dojazdu. Pozostał więc internet, ale to dobrze bo tutaj najlepiej się kupuje. Szafy lekarskie, które miał jeden z producentów, były bardzo dobre jakościowo. Przede wszystkim dlatego, że zbudowane były z mocnego materiału, jakim jest metal. Chciałam właśnie córce kupić coś, co starczy jej przez wiele lat kariery zawodowej. Sądzę, że takie trwałe produkty będą najlepszą opcją. Ponadto szafy lekarskie były pokryte bardzo ładną farbą, która zakrywała ten metal. Najbardziej spodobała mi się szafa lekarska w kolorze turkusowym. Taka szafa mogłaby się doskonale komponować wśród bieli. W końcu gdzie jest powiedziane, że u lekarza musi być idealnie biało? Zdziwiłam się wyborem i rozmaitością tych szaf, jednak ta jedna jedyna najbardziej przyciągnęła moją uwagę. Przede wszystkim była to szafa, która miała przezroczyste skrzydła, za którymi były półki. Można było na nich ułożyć na przykład kartoteki lub też sprzęt medyczny. Dobra jest również do tego, by przechowywać w niej lekarstwa i materiały opatrunkowe. Moja córka dodatkowo mogłaby w niej ułożyć swoje książki medyczne. Szafa lekarska jest tak duża, że wszystko by się tam zmieściło. Nie zważając uwagi na to, czy mojej córce się to podoba, czy nie pozwoliłam sobie zamówić tę szafkę lekarską i zrobić jej niespodziankę. Sprawiło mi to ogromną przyjemność. Oprócz tego zamówiłam jeszcze kozetkę, biurko i dwa krzesła. Dzięki mnie miała w pełni wyposażony gabinet lekarski.

Meble przyjechały bardzo szybko. Córka była bardzo zdziwiona tym, że dostała ode mnie meble do gabinetu lekarskiego, ale mimo to była szczęśliwa i wdzięczna. Podziękowała mi mówiąc, że szafa lekarska i reszta wyposażenia przyda jej się do pracy. Teraz, turkusowa szafa lekarska doskonale komponuje się z błękitną kozetką i biurkiem, a także białymi krzesłami i ścianą w kolorze jasnozielonym. Miło się musi pracować w takim pomieszczeniu.