Szeroki wybór pieczątek

Moi pracownicy przyszli dzisiaj do mnie mówiąc, że nie wyobrażają sobie, że nie mają pieczątek, a faktycznie nie wiem jakim cudem mogłem o tym zapomnieć. Kilka tygodni temu założyłem firmę, wynająłem biuro, zatrudniłem pracowników, ale wypadła mi z głowy jedna z ważniejszych rzeczy czyli właśnie pieczątki. Jak mam teraz wysyłać listy, skoro na każdym muszę wpisać w polu nadawcy nazwę firmy i adres?

Rola pieczątek w firmach

pieczątki firmoweNa pewno na dłuższą metę będzie to niezwykle problematyczne i faktycznie trzeba sobie jakoś szybko z tym poradzić. Wiem, że pieczątki dla firm na pewno nie mogą być drogie. Na szczęście jeszcze przed założeniem własnej firmy bardzo dobrze się do tego zadania przygotowałem i faktycznie wiedziałem, co trzeba zrobić i ile będzie potrzeba budżetu na takie działania. W końcu pieczątki dla firmy to konieczność. Zdając sobie sprawę z tego, jak wyglądają nowoczesne pieczątki firmowe, bo faktycznie miałem okazję podpatrzeć je na stronach internetowych, czy też patrząc po kolegach działających w innych branżach na pewno chciałbym mieć podobne. Małe, zgrabne pieczątki firmowe, które można z łatwością schować do kieszeni i wyjechać z nimi gdzieś w podróż. Ze swojego doświadczenia wiem, iż kiedyś pieczątki firmowe wyglądały zupełnie inaczej i na pewno były one o wiele mniej komfortowe w użytkowaniu. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji jeśli chodzi o pieczątki firmowe i z tego, że pracownicy zaczynali dość mocno naciskać na mnie, abym je dostarczył powiedziałem sobie, że daję sobie tydzień na ich zamówienie. Jeśli mi się to nie uda to nie będzie pieczątek, ale przecież nie może to być takie skomplikowane. Pieczątki firmowe dostępne były nawet na telefon. Wyglądało to tak, że dzwoniłem do firmy, firma spisywała ode mnie dane, które mają znaleźć się na pieczątce i już mogłem ją zamówić. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że w ten sam dzień jak się uparłem tak zrobiłem i faktycznie postanowiłem kupić pieczątki, które prezentowały się świetnie. Przyłapałem nawet pracowników na dłuższej przerwie, którzy trzymali w rękach pieczątki, które dopiero im przyniosłem i zachwycali się, że tak dobrze wyglądają.

Jak dla mnie faktycznie szeroki wybór pieczątek to podstawa. Wiele dostępnych rozwiązań oraz projektów na pewno pozwala szybko się z tym tematem uporać. Nie sądziłem, że jedna pieczątka kosztuje też kilka złotych, co było kolejną zaleta jak dla mnie. Podsumowując to wszystko zamawianie pieczątek oceniam na piątkę z plusem. Według mnie teraz nie ma nic prostszego.