Szkolenia, które pomagają zwiększyć zyski

 

Moją pasję jest samorozwój. Poza studiami z zakresu zarządzania, na własną rękę od lat uczestniczę w licznych szkoleniach i warsztatach. Zawsze starannie wybierałam miejsca, w których poszerzam swoje wiedzę i umiejętności. Zależy mi bowiem na tym, żeby uczyć się od najlepszych w danej dziedzinie, czyli od praktyków, mających ponadprzeciętne wyniki. Nie interesuje mnie teoria tylko to, co da się przełożyć na realny rezultat. Na przestrzeni ostatniej dekady zdobyłam mnóstwo wiedzy, dzięki której zbudowałam sobie dochód pasywny. Teraz dziele się tą wiedzą z innymi. 

Wzrasta popularność szkoleń w firmach

szkolenia zamknięte dla firmOd kiedy pamiętam pragnęłam być w życiu kimś innym, niż tylko zwykłym pracownikiem etatowym. Dlatego też w trakcie studiów z zarządzania na własną rękę zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju szkolenia. Wybierałam tylko te wydarzenia, które prowadzili praktycy z ponadprzeciętnymi wynikami w danej dziedzinie. Moja wiedza i umiejętności rozwinęły się do tego stopnia, że byłam w stanie zbudować biznes, który teraz daje mi dochód pasywny. Z racji tego, że samorozwój jest moją pasją, postanowiłam podzielić się tym, co wiem, z innymi. Założyłam więc firmę, która organizuje szkolenia zamknięte dla firm z zakresu sprzedaży, zarządzania oraz skutecznego marketingu. Szkolenia przyjmują różną formę, w zależności od tego, jakie wymagania stawiają przed nami nasi klienci. Zazwyczaj dążę do tego, żeby szkolenie przeprowadzane było w formie warsztatów. Z własnego doświadczenia wiem, że ze zwykłego wykładu ucieka nam nawet do osiemdziesięciu procent informacji. Kiedy jednak doświadczymy czegoś na własnej skórze, kiedy wdamy się w dyskusję na dany temat, wtedy nasza skuteczność przyswajania informacji gwałtownie wzrasta. Celem szkoleń, które firmy organizują w swoim obrębie, jest głównie podniesienie skuteczności pracowników tak, aby zwiększyć obroty przedsiębiorstwa. A do tego nie wystarczy sama wiedz. Kluczowe są umiejętności i to na nie stawiamy przede wszystkim. Rynek szkoleń dopiero się rozwija. Z roku na rok zyskujemy coraz więcej klientów.

Od kilku lat mam dochód pasywny dzięki temu, że przez dekadę szkoliłam się i zdobywałam odpowiednie umiejętności. Teraz dziele się tą wiedzą z innymi. Założyłam firmę, organizującą szkolenia wewnętrzne dla różnych przedsiębiorstw. Okazało się, że coraz więcej właścicieli firm zdaje sobie sprawę z tego, że profesjonalne szkolenia są w stanie podnieść wydajność pracowników, a co za tym idzie, zwiększyć obrotu firmy. Szkolenia stają więc coraz bardziej popularne.