Torba retro wykonana ze skóry

 

Niedawno postanowiłam nieco odmienić swój styl. Na samym początku przejrzałam więc swoją szafę oraz wybrałam ubrania, których już nie noszę. Postanowiłam nieco odświeżyć swoją garderobę, więc potrzebowałam miejsca na nowe rzeczy. Następnie wybrałam się na zakupy, aby zaopatrzyć się w ubrania, które pozwoliłyby mi na tworzenie różnorodnych, spójnych stylizacji idealnych do noszenia na co dzień. Po jakimś czasie doszłam jednak do wniosku, że brakuje mi czegoś jeszcze.

Styl vintage – torba ze skóry

Torba skórzana vintageNa co dzień zabieram ze sobą sporo rzeczy do pracy. Staram się zdrowo odżywiać i codziennie mam przygotowane drugie śniadanie, które ze sobą zabieram. Do tego jakiś napój i już zajmuje to sporo miejsca w torebce. Postanowiłam więc kupić jakiś nowy model, który wygodnie by to wszystko pomieścił. Poza tym szukałam takiej torby, która byłaby niebanalną ozdobą mojego stroju. Dosyć długo szukałam czegoś, co spełniłoby moje oczekiwania. Jednak w końcu znalazłam coś, co mnie po prostu zachwyciło. Od razu spodobała mi się pewna torba skórzana vintage. Uwielbiam takie niebanalne przedmioty, które zachwycają swoją estetyką, a przy tym są funkcjonalne oraz niezwykle przydatne. Zastanawiałam się nad tym, jaki kolor powinnam wybrać. Moje nowe ubrania mają dosyć stonowane kolory, jednak czasami zdarzają się bardziej ekstrawaganckie zestawienia barw. Postanowiłam więc kupić czarną torbę, żeby mieć pewność, że będzie ona pasowała do wszystkich stylizacji, ponieważ jest bardzo uniwersalna. Bardzo ważna była również dla mnie jej wielkość. Czasami potrzebuję zabrać ze sobą jakieś dokumenty, chciałam więc znaleźć taki model, który je bez problemu pomieści. Nie mogłam się doczekać, aż przetestuję swoją nową torbę. Okazała się ona jeszcze praktyczniejsza, niż się spodziewałam. Kilka dodatkowych kieszeni sprawia, że uporządkowanie znajdujących się w niej rzeczy jest niezwykle proste. Zawsze z łatwością mogę znaleźć to, co jest mi w danej chwili potrzebne.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć taką torbę, która w pełni odpowiada moim potrzebom. Z łatwością mogę w niej pomieścić wiele potrzebnych rzeczy. Dzięki szerokiemu paskowi bardzo wygodnie się ją nosi, nawet kiedy znajduje się w niej sporo rzeczy. Najbardziej podoba mi się jednak jej estetyka retro. Wybrany przeze mnie model przypomina te, które były popularne w poprzedniej epoce. Taki dodatek vintage do stylizacji sprawia, że nabiera ona zupełnie innego, ciekawszego charakteru. W ten sposób udaje mi się tworzyć niebanalne stylizacje doskonałe na co dzień.