W biznesie ważny jest profesjonalny wizerunek

To właśnie dziś mija piąta rocznica założenia firmy mojego brata. Nie jest to niestety jakaś ogromna korporacja, ale mała, bardziej rodzinna firma stolarska. Mój brat, jak pamiętam, od najmłodszych lat interesował się stolarstwem. Oczywiście były to tylko zabawy z drewnem. Cały czas starał się coś budować. Przeważnie nie wychodziło. Jednak wcale go to nie powstrzymywało. Tak więc mijały jego młode lata aż do momentu, kiedy stwierdził, że chce w przyszłości zajmować się stolarką. I oto mamy już od pięciu lat firmę. Całkiem przyzwoicie prosperuje.

Dobre biznesowe fotografie

fotograf biznesowyWszyscy są zadowoleni. Brat mój tylko nie przykłada się do odpowiedniego promowania firmy w sieci, lub w prasie. Ciężko jest mu cokolwiek przetłumaczyć, a weźmy dla przykładu jakąś sesję fotograficzną, albo do tego wywiad w gazecie w naszym miasteczku. Promocja jak znalazł. Już kilka osób próbowało się z nim porozumieć w przeszłości w tym temacie, do dziś. Pięć lat istnienia firmy, i dopiero teraz jego właściciel zgodził się na aktywną promocję. Ale jak to mówią, lepiej później, niż wcale, prawda? Następnego dnia zabrałam się za szukanie pomysłów na tę promocje. Pomyslałam, że dobry fotograf biznesowy może się okazać świetnym pomysłem. Wiele się nie pomyliłam, brat był zachwycony, zaczęłam więc rozglądać się po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego zakładu fotograficznego. Z początku nie było lekko, zaczęłam więc szukać również w internecie. Przyznam szczerze myslałam, że będzie to banalnie proste. A tu się okazuje, że jest tyle ogłoszeń i tyle różnych cen, że ciężko jest się zdecydować. No i nie wiedziałam, z usług którego fotografa skorzystać. W końcu wybrałam firmę, w swojej ofercie posiada możliwość zorganizowania klasycznej sesji biznesowej. Ich fotograf biznesowy miał bardzo dobre opinie w internecie. Okazało się, że to był kolejny świetny pomysł. Tym bardziej, że nie potrzebowałam zdjęć w plenerze. Wystarczyła zwykła sala i odpowiednie naświetlanie. Zwykłe, proste zdjęcia. Jednak podkreślające profesjonalizm. Fotograf, który się tym zajmował takim samym profesjonalistą się okazał.

Dysponował w głowie chyba cała kopalnią podpowiedzi i pomysłów. Coś niesamowitego. Świetna usługa w przystępnej cenie. Tydzień później odbył się krótki wywiad z udziałem mojego brata. Artykuł razem ze zdjęciami typowo biznesowymi, prezentował się doskonale. Z uwagi na fakt, że mieszkamy w małym miasteczku, wszyscy od razu zaczęli o tym mówić. Planowany rozgłos osiągnięty. A ja miałam też możliwość polecenia dalej fotografa biznesowego, z którego usług skorzystaliśmy.