Wprowadzenie do instalacji anten satelitarnych

Błędy sprzętu odbiornika GPS obejmują błąd obserwacji, błąd zegara odbiornika, błąd środka sekcji anteny i niepewność obserwacji fazy obsługi mają wpływ na cały tydzień. Uwaga obserwacji błędu w celu rozróżnienia błędu i anteny odbiornika w odniesieniu do błędu lokalizacji miejsca pomiaru. Na podstawie ekspertyzy uważa się zwykle, że zauważony błąd decyzyjny wynosi około 1% długości fali znaku.

 

 

Jak zorientować antenę satelitarną?

 

 

ustawienie anteny satelitarnej koszalinW związku z tym wiedząc, że błąd decyzji dostawcy części kodu po prostu nie jest mały, ten błąd jest błędem losowym, może być również odpowiedni do zwiększenia obserwacji, zostanie znacznie osłabiony jego wrażenie. Antena odbiornika względem błędu lokalizacji środka obserwatorium, antena główna nie jest błędnie brana pod uwagę, a wielkość błędu anteny w pracach związanych z precyzyjnym pozycjonowaniem musi być ciężka, ostrożna obsługa, aby zmniejszyć wpływ tego błędu. Chociaż odbiorniki GPS są bardzo precyzyjnymi zegarami kwarcowymi, jego stabilność częstotliwości może sięgać 10-11 metrów kwadratowych, ale wrażenia z komentarza fazy nośnej nie można ignorować. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o ustawienie anteny satelitarnej koszalin jest miejscem, gdzie opóźnienie połączenia wynosi od 500 do siedmiuset ms, co jest znacznie większe niż w przypadku klientów internetowych, którzy korzystają z prostej sieci dial-up. Kolejnym tematem związanym z telewizją satelitarną dla społeczności PC jest pogoda. Oprócz opadów atmosferycznych znaczny wpływ na nie ma na nie wilgoć. Powoduje to zakłócenia zwane zanikaniem deszczu. Przy niższych częstotliwościach jest to prawie niezauważalne, ale może być bardzo istotne przy wyższych częstotliwościach. Dlatego w przypadku osób korzystających z internetu za pośrednictwem satelity w tropikach najlepiej jest używać tak zwanego pasma C. Oczywiście wraz z rozwojem wiedzy opracowywane są strategie zwalczania tych zakłóceń. Dodatkowe łącza komunikacyjne, które są niezbędne do uwzględnienia degradacji sygnału, nazywane są marginesami deszczu. Te degradacje są spowodowane wilgocią i opadami, jak stwierdzono, i są niezwykle istotne dla wszystkich systemów pracujących na częstotliwości 10 GHz lub większej. Zwiększając rozmiar anteny, czas tracony na obsługę można naprawdę zmniejszyć. Zapewnia to silniejszy znak podczas łączenia w górę i gromadzi dodatkowe oznaczenie w łączu w dół. Teraz można zainwestować w anteny talerzowe, które mogą być używane przez zwykłych kupujących i są one dość małe.

Z powodu tego zmniejszonego rozmiaru margines opadów jest mniejszy, jednak moc łącza w dół i wartość łącza w dół społeczności satelitarnej wzrośnie. Anteny komercyjne są zwykle dużo większe, a to oznacza, że ​​mają dużo większy margines, a także wymagają znacznie mniej energii i mają mniejszą wartość na bit.