Wybór drukarek do firmy

Postanowiłem sobie, że faktycznie dam z siebie wszystko w kolejnej pracy. Nie byłem może jakimś specjalnie uzdolnionym pracownikiem, ale jak zobaczyłem, że faktycznie jedna firma z okolicy rekrutuje na stanowisko specjalisty do obsługi kompaktowej drukarki etykiet to postanowiłam aplikować. Cała rodzina mi dopingowała i faktycznie mówili, żebym jeszcze przed złożeniem CV poczytał trochę o tej branży.

Zebra, czyli firma dostarczająca drukarki

kompaktowa drukarka etykiet zebraMoże uda mi się nawet znaleźć jakiś specjalny kurs internetowy jak działają drukarki etykiet? Jak tylko wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę internetową zaczęły mi wyskakiwać produkty firmy Zebra, więc domyślam się, że jest to jedna z bardziej znanych firm, które tworzą i modyfikują drukarki. Coś już przynajmniej wiedziałem. W większości przypadków faktycznie trafiałem na ogłoszenia, więc faktycznie zapotrzebowanie w tej branży na odpowiednich pracowników było spore. Wiem, że kompaktowa drukarka etykiet zebra to będzie maszyna, która będzie ze mną przez kilkanaście miesięcy. Nie wiem, czy jeszcze podejdzie mi ta praca, ale na pewno warto będzie spróbować. Z tego, co czytałem to faktycznie praca pracowników jest pełna wyzwań i można powiedzieć, że bez problemu wdrożę się w ten temat. Trafiłem dzisiaj rano jak składałem aplikację do firmy w moim mieście na jedną osobę, z którą udało mi się nawet porozmawiać. Wszystkie oferowane drukarki wyglądały z pozoru tak samo. Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie zastanawiać się ile kosztuje kompaktowa drukarka etykiet zebra to od razu mogę wam powiedzieć, że są to dość drogie urządzenia. W większości przypadków kompaktowa drukarka etykiet znajduje się w każdym zakładzie poligraficznym więc nawet jak mi nie pójdzie w tej firmie, ale wszystkiego się już nauczę to na pewno będzie to dla mnie bardzo duże doświadczenie i w razie czego mogę zatrudnić się w jakiejś drukarni. Jak tylko otrzymałem odpowiedź od firmy, że jest mną zainteresowana jako pracownikiem bardzo się ucieszyłem. Od samego wejścia widziałem na szyldach napis Zebra, więc na pewno firma współpracuje dokładnie z tym producentem i faktycznie przyjdzie mi pracować na takich urządzeniach praktycznie cały czas.

Ze swojego doświadczenia wiem, że wszystko przychodzi z czasem, więc na pewno będę chciał sprawdzić bardzo dokładnie swoje umiejętności w praktyce. Proces nabywania umiejętności w tych tematach szacuję na kilka miesięcy, więc dopiero po tym czasie tak naprawde będe mógł określić, czy ta branża mi się w ogóle podoba, czy też nie.