Wygodna torba naramienna

Zawsze mam na głowie mnóstwo rzeczy i tak samo mnóstwo rzeczy ze sobą noszę zawsze w torbie . Dlatego też nieustannie zrywają mi się nich raczki. Nic dziwnego, skoro w mojej torbie mam ze sobą zawsze wielka książkę do czytania, duży portfel, który mieści wszystkie moje karty lojalnościowe, klucze do mieszkania i samochodu, kosmetyczkę z najpotrzebniejszymi kosmetykami i lusterko, perfumy, wodę termalną do odświeżenia skóry, kilka paczek chusteczek higienicznych, kalendarz, notatnik, szkicownik i zestaw ołówków i wiele innych drobiazgów.

Duża i pakowna torba

duże torbe na ramięDługo szukałam torby, która byłaby dla mnie odpowiednia, wystarczająco pakowna i duża, aby zmieścić wszystkie moje niezbędniki. Powinna być także wytrzymała, ponieważ noszę ze sobą niezłe ciężary. Chciałam sobie kupić taką duże torbe na ramię, taką, która byłaby poza wymienionymi powyżej cechami ładna i oryginalna, a przy tym wygodna. W końcu moje poszukiwania zostały zakończone sukcesem. W sposób bardzo zaskakujący, mojej wymarzonej torby nie znalazłam bowiem wcale w sklepie. Zobaczyłam bowiem dokładnie coś takiego, o co mi chodziło, na ramieniu mojej koleżanki. Torba była idealna, zupełnie jak ta wymarzona przez mnie. Od razu więc zapytałam koleżankę, gdzie kupiła to cudeńko. I okazało się, że wcale tej torby nie kup[iła, tylko dostała na Dzień Matki od swojej córki. Córka specjalnie dla mamy ja uszyła. Własnymi rękami. I w ogóle zajmuje się szyciem takich właśnie toreb i jeśli zechcę, mogę taką torbę u tej córki zamówić. Oczywiście, że zamówiłam. Szczególnie fajne było to, że mogłam swoją torbę spersonalizować, wybrać materiał, wybrać fason, wybrać ilość kieszeni, no naprawdę na wszystko miałam wpływ. A ponieważ koleżanka podobnie jak ja nosi w swojej torbie kilogramy, jej córka od razu wiedziała, co zrobić, aby moja torba wytrzymała noszenie wszystkich moich szpargałów. I teraz jestem szczęśliwą posiadaczką wspaniałej torby na ramię, w której mieści się doskonale cały mój mini wszechświat. A jeśli ktoś także o takiej torbiei marzy, może zamówić ją u córki mojej koleżanki.

Istnieje pewien rodzaj kobiet, które w torbie muszą nosić ze sobą masę niezbędnych rzeczy. Takim kobietom nie wystarcza zwyczajna mała torebka. Muszą mieć one przeogromne torby, które zmieszczą milion mniejszych oraz większych drobiazgów. Ja do tego właśnie rodzaju kobiet należę, nie dla mnie więc malutkie torebeczki, w których mieści się jedynie portfel i telefon, ja potrzebuję mieć torbę naprawdę słusznych gabarytów, inaczej nie ruszę się z domu.