Zabrałam córkę do dentysty

Mojej córce zaczęły ostatnio wyrzynać się pierwsze stałe zęby. Muszę przyznać, że uzębienie mleczne miała mocno zaniedbane. Niektórzy jak patrzyli na jej uśmiech myśleli, że ma aparat na zębach. A to była tylko albo aż próchnica. Teraz, kiedy tylko zaczął jej się wyrzynać pierwszy stały ząb postanowiłam zabrać ją do dentysty aby od początku dbać o zęby i nie doprowadzić ich do takiego stanu jaki osiągnęły mleczaki. Musiałam znaleźć tylko jakiegoś miłego dentystę z odpowiednim podejściem do dzieci.

Wizyta u dentysty z podejściem do dzieci

dentystaZapytałam na jednym z forum internetowych, gdzie matki z mojego miasta wymieniają się rożnymi informacjami, czy ktoś wie, gdzie w okolicy przyjmuje dentysta z dobrym podejściem do dzieci. Jak to zazwyczaj w takiej sytuacji bywa od razu dostałam kilka adresów i telefonów do zaufanych dentystów. Znalazłam wśród tych informacji adres renomowanej kliniki dentystycznej. Sama byłam tam kilka razy ze swoimi zębami. Wiele matek polecało szczególnie jednego dentystę dziecięcego, który tam przyjmuję. Zapisałam do niego córkę. Córka na szczęście nie miała większych oporów przed wizytą u dentysty. Dentysta najpierw pokazał jej wszystkie narzędzia i pozwolił jej się z nimi zapoznać. Dopiero potem zaczął sprawdzać stan jej uzębienia. Obejrzał wszystkie zęby. Mleczaków nie opłacało się już ruszać, ale miałam przyjść na wizytę od razu po wyrżnięciu się pierwszych stałych zębów u córki. Na następną wizytę u dentysty córka przyszła uśmiechnięta. Lekarz znów ją zagadał i uspokoił, ponieważ tym razem miało się już zacząć prawdziwe leczenie. Okazało się, że przez zaniedbanie zębów mlecznych, pierwsze stale zęby wyszły już z próchnicą. Lekarz najpierw posmarował córeczce dziąsła żelem znieczulającym żeby nie poczuła bólu ukłucia przy robieniu właściwego znieczulenia. Udało się bo córka nawet nie poczuła znieczulenia. Całe leczenie również przebiegło bezboleśnie. Byłam bardzo zadowolona z takiego lekarza.

U tego dentysty udało mi się doprowadzić do ładu uzębienie córki. Miał on nie tylko świetne podejście do rzeczy, ale był prawdziwym profesjonalistą. Do leczenia używał sprzętu najwyższej jakości. Znał się na nowych metodach leczenia, ponieważ cały czas się doszkalał. Jestem bardzo zadowolona z takiego leczenia. Dodatkowo wszystkie potrzebne badania można wykonać bezpośrednio u niego w gabinecie, co bardzo usprawnia leczenie uzębienia. Sama skorzystałam kilka razy z jego usług. Muszę przyznać, że leczy zęby naprawdę bezboleśnie i wizyty u niego były dla mnie przyjemnością.