Zalety wkładek do pisuarów

Przy ostatnim remoncie łazienki mój narzeczony doszedł do wniosku, że chce mieć w mieszkaniu pisuar. Zgodziłam się, ale okazało się że nawet nie mam pojęcia, że takie pisuary o wiele trudnij się czyści niż toalety. Już kilka tygodni po montażu takiego urządzenia miałam problem z utrzymaniem go w czystości. Z łazienki nosił się cały czas bardzo brzydki zapach moczu, a na obrzeżach pisuaru zaczął zbierać się kamień, co do którego nie miałam pojęcia w jaki sposób go wyczyścić. W końcu z pomocą przyszła mi moja koleżanka.

Zdecydowałam się zamontować wkładkę do pisuaru

wkładki do pisuarówOna również ma w mieszkaniu pisuar, ponieważ jej mąż i syn bardzo nalegali i też miała problem z utrzymaniem go w czystości, dopóki ktoś nie poradził jej, aby kupiła wkładki do pisuarów. Są to żelowe, w pełni rozpuszczalne w wodzie i bezpieczne dla środowiska naturalnego wkłady zapachowe, które nie tylko nadają wnętrzu piękny zapach. Działają jak odświeżacz powietrza, ponieważ neutralizują zapach moczu u źródła, ale przede wszystkim mają działanie antybakteryjne i antygrzybiczne. Dzięki nim utrzymanie czystości pisuaru jest banalnie proste. Wystarczy przykleić taki wkład jak najbliżej odpływu wody w armaturze łazienkowej. Wkładka całkowicie rozpuści się w wodzie, dlatego nie trzeba będzie jej zdejmować do wymiany, co jest bardzo praktyczne, wygodne i przede wszystkim higieniczne. W sklepach z artykułami chemicznymi można kupić takie wkładki w wielu różnych wariantach zapachowych, więc z pewnością znajdę taki jaki najbardziej mi odpowiada. Według tego co mówiła koleżanka efekty wyczuwalne są już po kilku godzinach od założenia takiego produktu. W związku z tym nie zwlekałam dłużej i jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu chemicznego znajdującego się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, gdzie zawsze kupowałam chemię do łazienki. Sprzedawczyni doradziła mi kupno wkładek, które są wysokojakościowe i świetnie się sprawdzają u wielu klientów. Zamontowałam je w łazience jeszcze tego samego dnia i jestem z nich bardzo zadowolona.

Przede wszystkim dlatego, że był to produkt bardzo tani, dostępny od ręki w niezwykle przystępnej cenie. Bardziej opłaca się kupić takie wkładki niż drogie odświeżacze powietrza i płyny do czyszczenia i pielęgnacji pisuarów. Różnicę w zapachu odczułam już po kilku godzinach, następnie po kilku dniach zauważyłam, że armatura jest dużo czystsza a jej mycie nie wymaga ode mnie tyle wysiłku co wcześniej ponieważ zacieki z moczu łatwo się zmywają, a nowe nie powstają. To był strzał w dziesiątkę.