Zamawianie totemu reklamowego

Czym tak naprawdę jest totem reklamowy? Na pewno zadawałem sobie to pytanie jak zatrudniłem się w firmie, która zajmowała się produkcją materiałów reklamowych oraz całych stoisk na targi branżowe dla innych firm. Przedsiębiorcy wręcz dobijali się drzwiami i oknami zwłaszcza jak firma wypuszczała nowe formaty reklamowe, z których inni klienci mogli skorzystać. To pokazuje, że faktycznie każda firma na bieżąco stara się śledzić nowinki na rynku i wybiera takie, które im się najbardziej podobają.

Czym jest totem reklamowy?

totemy reklamoweWyobraźcie sobie mały nośnik informacyjny, który na dodatek jest bardzo widoczny po rozłożeniu, a jeszcze się świeci, więc przyciąga uwagę klientów, którzy przechodzą obok waszego stoiska targowego. Jeśli bierzecie udział w targach branżowych to faktycznie wiecie, że jest tutaj spora konkurencja, tłumy zainteresowanych klientów i chcecie, aby wybrali oni waszą firmę. Wiele dostępnych agencji reklamowych, z którymi stricte współpracujemy faktycznie posiada w swojej ofercie totemy reklamowe, ale koniec końców i tak wszystko produkowane jest bezpośrednio w naszej firmie. Jednak jak zatrudniałem się właśnie w tym miejscu faktycznie widziałem też sporą konkurencję. Widać zainteresowanie branżą i to, że zapotrzebowanie na rynku jest ogromne z tego względu, że widziałem sporo ogłoszeń o pracę na specjalistów od produkcji między innymi totemów reklamowych. Jak najbardziej mogę wam powiedzieć, że wszystkie totemy reklamowe działają i skutecznie zwracają uwagę klientów. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że totem to coś nowego, ale widzę po klientach, którzy przychodzą, że gdzieś wcześniej już to widzieli i faktycznie wiedzą, że chcą mieć u siebie takie produkty. Nic dziwnego – w końcu mają tutaj praktycznie pełną dowolność jeśli chodzi o projektowanie totemu reklamowego. Mogą sami zdecydować, jak będzie wyglądał cały produkt i jak będzie się świecił. Sa nawet w ofercie totemy reklamowe na pilota, gdzie można sterować wbudowanym oświetleniem.

Jeśli bierzecie pod uwagę taki zakup to bierzcie pod uwagę również to, że jest na bieżąco modyfikowany i ulepszany, co z kolei sprawia, że faktycznie można być naprawdę bardzo zadowolonym z zakupu. Zawsze powinno się korzystać z tego co daje rynek. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że teraz obsługuję wielu klientów i faktycznie widzę po nich, że są ze wszystkiego zadowoleni. Nie mogę się już doczekać, co nasz szef przygotował na kolejny sezon z tego względu, że widzę, że jakiś nowy nośnik reklamowy się szykuje.