Zamówienie mebli do kuchni u producenta

Decyzję o kupnie tego domu podjęłam dość błyskawicznie. Wiedziałam, że była to najlepsza oferta na rynku a za takie pieniądze, to nawet mieszkania w Płocku bym nie kupiła. Dom był duży i do dyspozycji miałam piękny ogród a ja należałam do osób, które uwielbiały spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Czego więc więcej mi było trzeba? To był dla mnie idealny dom.

Kuchnia z meblami na wymiar

meble na wymiar w PłockuZanim się jednak wprowadziłam do swojego nowego domu, to postanowiłam w pierwszej kolejności cały dom kompleksowo urządzić. Nie lubiłam remontów i zamierzałam się wprowadzić na gotowe. Nie miałam nawet pojęcia ile problemów przysporzy mi kuchnia, która z pozoru wydawała mi się najłatwiejszym do umeblowania pomieszczeniem w domu. Okazało się, że żadne standardowe meble nie pasowały. W jednym sklepie sprzedawca powiedział mi, że muszę zamówić meble na wymiar, bo żadna inna opcja się nie sprawdzi. Polecił mi też od razu producent,a który wykonywał najlepsze meble na wymiar w Płocku i zalecił, żebym się do tego człowieka zgłosiła. Miałam świadomość, że to była jedyna alternatywa jak chciałam mieć modną i dobrze umeblowaną kuchnię, dlatego odpuściłam wizyty w innych sklepach i od razu wybrałam się do tego producenta. Wykonywał on meble na wymiar nie tylko do kuchni, ale zajmował się wszystkim. Dostałam katalog, z którego wybrałam te meble, które mi się najbardziej podobały. Następnego dnia w moim domu pojawił się pracownik, który wymierzył kuchnię i przygotował dla mnie wstępny kosztorys. Wykonanie mebli na wymiar do kuchni nie wiązało się z tak dużymi kosztami jak początkowo sądziłam. Byłam zachwycona i dlatego też zamówiłam te meble. Musiałam czekać dwa tygodnie, aż meble zostaną wykonane i pracownik przyjedzie do mnie je zamontować. Wpłaciłam zaliczkę, ponieważ to był warunek a resztę miałam zapłacić na sam koniec. Kuchnię miałam umeblowaną w sposób idealny, co sprawiło, że postanowiłam zamówić od tego producenta również meble do salonu. Wybrałam sobie piękny zestaw z katalogu, który był akurat w promocyjnej cenie. Wiedziałam, że będę ze wszystkiego zadowolona.

Umeblowanie całego domu zajęło mi sporo czasu, ale nie było w tym nic dziwnego, bo był on bardzo duży. Udało mi się do niego przeprowadzić jeszcze przed wakacjami a zależało mi na tym. Wzięłam od razu trzy tygodnie urlopu, żeby się urządzić i spędzić czas w ogrodzie. W sumie, to był dla mnie najlepszy urlop od kilku lat. Idealne wykorzystałam czas wolny i odpoczęłam. Mogłam pełna energii wrócić do pracy w urzędzie.