Zastosowanie żarówek led w plecakach

Podczas kończących się wakacji, zaczynamy myśleć o powrocie do szkoły. Kupujemy różne przybory szkolne, zeszyty, książki. Jednak na to wszystko przy nam się dobrej jakości plecak. Istnieją różne rodzaje plecaków, jedne posiadają kółka i w każdej chwili mogą stać się walizką, inne zwyczajne, tradycyjne na szelkach. Dziewczyny często zamieniają plecaki na większe torebki. Jednak coraz bardziej znane są uczniom, rodzicom i nauczycielom świecące plecaki, na ramiona, do których łączymy się za pomocą telefonu.

Plecaki z lampkami led dla ucznia

plecaki ledBardziej prestiżowe, od zwykłych plecaków są te na których możemy wyświetlać różnego rodzaju obrazki. Są to tak zwane plecaki led. Za ich pomocą, na naszych plecach, a konkretnie na plecaku możemy wyświetlić każdy obrazek. Do naszego plecaka łączymy się telefonem przy pomocy bluetooth. Najpierw jednak musimy pobrać na telefon aplikacje i zeskanować kod. W aplikacji możemy wybrać wzór, który ma się wyświetlić, na przykład serce, lub samemu możemy narysować. Plecaki te są również bardzo dobre dla rowerzystów, którzy za pomocą jednego kliknięcia na telefonie mogą wyświetlić na nich strzałkę, pokazującą w którą stronę skręcają. Plecaki led są w kolorze czarnym, aby widniejący na nich obrazek był bardziej widoczny. Słuchając muzyki możemy sprawić, że na naszym plecaku pojawią się i będą skakać słupki dźwiękowe. Taki plecak wzbudzi zainteresowanie naszych rówieśników w szkole. Plecak led nie tylko wygląda ładnie, ale i też jest praktyczny, ponieważ zmieszczą się do niego wszystkie książki na dany dzień w szkole. Na plecaku oprócz jednego obrazka, można wyświetlić animację, która będzie się powtarzać. Za sprawa takiego plecaka, możemy sprawdzać również ile procent baterii ma nasz telefon. Znajdujące się w plecaku lampki led można wymienić w taki sposób, że nawet nie będzie widać żadnej zmiany. Są to zdecydowanie plecaki, które cieszą się popularnością od pewnego czasu, ponieważ każdy uczeń chciałby z takim tornistrem chodzić do szkoły codziennie. 

Plecaki świecące możemy kupić w internecie z dostawą na podany adres zamieszkania, a produkt dojdzie do nas po kilku dniach. Cena takiego plecaka waha się od osiemdziesięciu złotych do trzystu pięćdziesięciu złotych. Jest to nieduża cena względem tego produktu i możliwości jakie nam oferuje. Plecaki te są również bardzo wygodne w noszeniu, a ich ciężar nieróżni się wiele od plecaków tradycyjnych. Połączenie się do niego za pomocą naszego telefonu komórkowego również jest bardzo proste.